Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.ukd   |   2015-05-01

Mokyklos Anglijoje: mokytojai priversti šelpti mokinius

  
Mokyklos Anglijoje: mokytojai priversti šelpti mokinius Mokiniams iš neturtingų šeimų mokytojai perka raštinės reikmenis ir gimtadienio atvirukus.
Siekinat padėti skurstantiems vaikams, mokytojai kasmet išleidžia apie 43 milijonus svarų.

Anglijos mokytojai skundžiasi, kad dėl valstybės mažinamų pašalpų nukenčia vargingiausios šeimos, o mokyklos tampa "labdaros organizacijomis". Paskaičiuota, kad per metus mokytojai „iš savo kišenės” išleidžia apie 43 milijonus svarų, - pranešė naujienų portalas independent.co.uk.

Daugiau nei 2 tūkst. Jungtinės Karalystės mokytojų apklausę tyrimo organizatoriai sužinojo, kad mokytojai neturtingiems mokiniams pirko drabužius, įskaitant uniformas bei apatinius, higienos priemonių bei vaišino pusryčiais.
Vienoje šalies mokykloje mokytojų iniciatyva visiems mokiniams buvo nupirkti dantų šepetėliai ir paaiškinta, kad dantis valytis reikia kas dieną.
 
Iš savo ir taip nedidelių atlyginimų mokiniams iš neturtingų šeimų mokytojai perka raštinės reikmenis ir gimtadienio atvirukus. Mokytojai teigia, kad jei šių dalykų nenupirktų jie, vaikai jų išvis negautų. Vienos mokyklos direktorė pasakojo neturtingiems mokiniams mokykloje organizuojanti net maisto banką.
 
Nacionalinė mokytojų draugija išreiškė susirūpinimą esama situacija bei kviečia vyriausybę atkreipti dėmesį į tai, kad mažinant socialines pašalpas mokyklos nejučia tampa labdaros organizacijomis. 
  

Žymos: Mokytojai, Anglijos mokyklos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

− Ar tu esi kada nors žmonai pareiškęs savo nuomonę?

− Žinoma. Parodyti randą?