Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-06-13

Mokyklose berniukai galės vilkėti sijonus

  
Mokyklose berniukai galės vilkėti sijonus
© google.com
Berniukai galės vilkėti sijonus, o mergaitės - kelnias

Naujai įvesti ,,neutralios lyties“ uniformų nuostatai skelbia, jog Jungtinės Karalystės mokyklose berniukai galės vilkėti sijonus, o mergaitės – kelnes. 80 valstybinių mokyklų, tarp kurių yra 40 pradinių mokyklų, pakeitė savo uniformos dėvėjimo taisyklių nuostatus. Naujuosiuose nuostatose nebėra nurodoma, kokios lyties vaikas turėtų dėvėti tam tikrus drabužius.

Naujieji nuostatai yra dalis valstybės remiamos kompanijos, kuri skatina būti labiau atviriems tiems vaikams, kurie nėra apsisprendę dėl savo lyties.  Aktyvistai, kovojantis už lygias teises, yra įspėję, jog dabartiniai uniformos dėvėjimo nuostatai diskriminuoja gėjus, lesbietes, biseksualus ir translyčius asmenis.
 ,,Stonewall" atstovas portalui independent.co.uk teigė, jog toks žingsnis yra labai sveikintinas, ir tai padės vaikams, kurie nėra tikri dėl savo lyties, pritapti mokyklose ir juose jaustis saugiai.
 
Teigiama, jog Allens Croft mokykla Birminghame yra pirmoji pradinė mokykla, įvedusi ,,neutralios lyties" uniformas.  Pasak organizacijos ,,Educate and Celebrate", būtent pradinėse mokyklose ir reikėtų pradėti diegti tokią praktiką.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.