Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2017-02-08

Mokytojai vaizdo kameromis filmuos netinkamą elgesį

  
Mokytojai vaizdo kameromis filmuos netinkamą elgesį
© wikipedia.com
Mokytojai raginami vaizdo kameras įjungtas tik kilus incidentui.
Vaizdo kameros nėra paslėptos.

Anglijos mokyklose mokytojai nešios vaizdo kameras (panašias į tas, kurias naudoja policijos pareigūnai) tam, kad galėtų užfiksuoti netinkamą mokinių elgesį pamokų metu.

 Tokio pobūdžio bandymuose dalyvauja jau dvi mokyklos, tačiau Portsmouth Universiteto profesorius ir tyrėjas Tom Ellis atsisakė įvardinti, kuriose būtent mokyklose vyksta šis tyrimas, bet patikino, jog tai yra „normalios” mokyklos.
Pasak jo, bandomuoju trijų mėnesių laikotarpiu vaizdo kameras naudoja visi mokytojai, ir jos nėra paslėptos, o gerai matomos tiek moksleiviams, tiek kitiems mokytojams.
 
T. Ellis aiškino: „Pagrindinė šio bandymo idėja yra ta, jog tiek mokiniai, tiek mokytojai žinotų, jog vaizdo kameros yra naudojamos saugumui ir tvarkai palaikyti. Iškilus incidentui, nufilmuota medžiaga būtų panaudota tyrimui”.
 
Panašu, jog vaizdo kameromis nebus fiksuojama kiekviena pamokos sekundė, nes mokytojams buvo patarta vaizdo kameras įjungti tik tada, kai kyla incidentas ar kitokio pobūdžio grėsmė.
T. Ellis tai pat mano, jog vaizdo kameros gali būti panaudotos užfiksuoti ir gerus įvykius.
 
Šį eksperimentą nuspręsta įgyvendinti po to, kai tyrimo metu buvo nustatyta, jog net 37,7 proc. pedagogų pritarė tam, kad pamokų metu būtų naudojamos vaizdo kameros. Pagrindinė tokio sprendimo priežastis – galimybė užfiksuoti netinkamą mokinių elgesį. Tačiau likę 62,3 proc. pedagogų nerimavo dėl savo bei moksleivių privatumo.
 
 
 
 
  

Žymos: Mokykla, Švietimas, vaikai , vaizdo kamera

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paprastai mergaitėms patinka lėlytės, o berniukams – gražios mašinėlės. Bet kodėl paaugus viskas pasidaro atvirkščiai?