Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-07-05

Mokytojų streikas: antradienį dauguma mokyklų − uždaromos

  
Mokytojų streikas: antradienį dauguma mokyklų − uždaromos Anglijos mokytojai antradienį paliks mokyklų klases ir išeis į gatves piketuoti.

Daugybė mokyklų visoje Anglijoje antradienį uždaromos ar vyks tik dalis pamokų. Tokių griežtų veiksmų nusprendė imtis dėl menko švietimo finansavimo pasipiktinę šalies mokytojai.

Anglijos mokytojai, Nacionalinės mokytojų Sąjungos nariai, visoje šalyje antradienį paliks mokyklų klases ir išeis į gatves piketuoti. Sprendimas skelbti vienos dienos streiką buvo priimtas balsavimo metu surinkus daugumą balsų.
Standard.co.uk duomenimis, Londone streikas sutrikdys daugumos mokymo įstaigų darbą. Mokyklos uždaromos visiškai ar sutrumpinamas pamokų tvarkaraštis.
 
Mokytojai reikalauja padidinti mokykloms skirtą finansavimą. Pasak jų, dabartinis biudžetas gerokai atsilieka nuo realybės. Taip pat siekiama užtikrinti darbuotojų teises ir darbo sąlygas bei tolimesnių derybų dėl mokytojų darbo kontraktų.
 
„Mes suprantame, kad streikas gali sukelti nepatogumų vaikų tėvams ir globėjams, todėl norime nuoširdžiai atsiprašyti”, - sakė Kevinas Courtney, Sąjungos sekretorius.
 
„Tačiau šis streikas yra ne tik dėl mokytojų gerovės, bet ir dėl nepakankamo finansavimo sukelto neigiamo poveikio vaikų išsilavinimui, todėl tikimės, kad tėvai mus taip pt palaiko”, - pridėjo Sąjungos atstovas.
 
 
  

Žymos: Švietimas, Streikas, Anglijos mokyklos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba telefonas. Ragelį pakelia trijų dukterų tėvas ir girdi:
– Tai tu, mano varlyte?
– Ne, tai varlyno šeimininkas...