Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-17

Musulmonų mokykloje mokoma, kad vyras gali mušti žmoną

  
Musulmonų mokykloje mokoma, kad vyras gali mušti žmoną
© Flickr.com
Birminghame esanti mokykla specialistų įvertinta kaip neadekvati.
Ekspertų išvadose teigiama, kad mokykla paprasčiausiai neadekvati, o mokiniai joje nėra visiškai saugūs.

Jungtinės Karalystės vyriausybė nusprendė į savo rankas perimti musulmonų mokyklą. Bendruomenės valdoma, bet vyriausybės finansuojama švietimo įstaiga Birminghame, pasak specialistų, neatitinka būtinų reikalavimų.

Išsilavinimo, vaikų saugumo bei įgūdžių tarnyba „Ofsted“ mokykloje apsilankė po to, kai kovą joje mirė devynmetis berniukas. Vaikas mokykloje patyrė alerginę reakciją ir buvo išvežtas į ligoninę, kurioje mirė.
Taip pat per patikrą mokyklos bibliotekoje rasta knygų, kuriose teigiama, jog vyras turi teisę mušti žmoną bei versti ją užsiimti seksu prieš jos valią.
 
Ekspertų išvadose teigiama, kad mokykla paprasčiausiai neadekvati, o mokiniai joje nėra visiškai saugūs. Taip pat mokytojai nepasirengę medicininėms nelaimėms.
 
Šiuo metu mokykla kovoja teismuose dėl mergaičių ir berniukų atskyrimo mokykloje. Specialistai tikina, kad toks veiksmas nebūtų naudingas vaikams, galbūt net žalingas ir nepriimtinas.
 
  

Žymos: Šeima, Vaikai, Islamiška mokykla

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ji:-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!