Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2015-04-23

Narkotikų laikymu kaltinami ir 8-mečiai

  
Narkotikų laikymu kaltinami ir 8-mečiai Mokyklose žaibiškai plinta narkotikai.

Šimtai mokyklinio amžiaus vaikų nuo 8-erių metų, buvo sučiupti su narkotinėmis medžiagomis mokyklų teritorijose.

Per pastaruosius ketverius metus Anglijoje ir Velse užfiksuota daugiau nei 2 tūkst. narkotikų turėjimo ir platinimo atvejų tarp kurių ir A klasės stipriausių narkotikų, heroino ir kokaino, - skelbė naujienų portalas theguardian.com.
Keturiuose su narkotikais susijusiuose incidentuose dalyvavo jaunesni nei 11 metų vaikai. Aštuonmetis ir devynmetis Stafforshire‘o pradinėje mokykloje, 10 metų mergaitė Leicestershire‘o pradinėje mokykloje ir 10-metis Manchesteryje sučiupti turėję kanapių. Manchesterio policija informuoja, kad 14-metis ir 16-metis buvo sučiupti turėję heroino, kurio vertė gatvės rinkoje atitinkamai £500 ir £330.
 
Ataskaitos duomenimis, ne vien mokiniai mokyklos teritorijose sučiupti su narkotinėmis medžiagomis. 30 metų Humberside‘o koledžo sporto aikštelės prižiūrėtojas ir 50 metų pradinės mokyklos valytojas buvo sulaikyti turėję kanapių. Narkotikai taip pat buvo konfiskuoti iš kelių mokyklos darbuotojų Šiaurės Jorkšyre. Tėvai taip pat įtraukti į šią statistiką. Vienas 30-metis tėvas mokyklos teritorijoje turėjo 20 tablečių raminamųjų, o 19-metė motina iš Leicestershire‘o buvo sučiupta su kanapėmis.
 
„NASUWT“ mokytojų sąjungos generalinė sekretorė sakė:„Visi įvykiai, susiję su narkotikais mokyklose teritorijose, yra neraminantys ir tai dažniausiai tik ledkalnio viršūnė, to, kas tarp paauglių vyksta gatvėse.
 
Mokytojai ir mokyklų direktoriai visada sunerimę dėl jaunuolių alkoholio ir narkotikų vartojimo. Deja, daugelio programų, šviečiančių jaunimą dėl narkotinių medžiagų vartojimo, finansavimas buvo nutrauktas valdžios.“
 
  

Žymos: Narkotikai, Nusikaltimai, Vaikai, Anglijos mokyklos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Žmona nuolat erzina mane pasakojimais apie pirmąjį vyrą.
– Bet juk tu gali nuslopinti jos įprotį!
– Kaip?
– Pradėk kalbėti apie savo būsimąją žmoną.