Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-03-11

Negavus vietos mokykloje - išleidžia tūkstančius kelionėms

  
Negavus vietos mokykloje - išleidžia tūkstančius kelionėms Dauguma mokyklų Londone yra perpildytos
Dauguma mokyklų Londone yra perpildytos

Kasdienei kelionei į mokyklą dviejų vaikų mama išleidžia tūkstančius po to, kai jos sūnus buvo nepriimtas į keturias pradines mokyklas arčiau namų dėl vietų stygiaus, - pranešė portalas mirror.co.uk.

Sužinoję, kad keturmetis sūnus „dėl išskirtinai didelės paklausos” nebuvo priimtas į keturias vietines rajono mokyklas, Louise Beard ir jos vyras Byronas persigando.
Dabar kas rytą moteris turi keliauti 50 mylių į Kings Hill rajoną Kente.
 
Vadybininke pietų Londone dirbanti moteris pirmiausiai į mokyklą nuveža sūnų ir tuomet šalimais esantyje darželyje palieką dukrą. Tuomet moteris pastato mašiną artimiausioje stovėjimo aikštelėje ir traukiniu atgal grįžta į pietų Londone esantį Bromley rajoną vos už kelių myliu nuo jos namų.
 
Pasibaigus darbo dienai, moteris turi ir vėl įveikti tą patį atstumą. Šeima paskaičiavo, kad kelionė kasdien atsieina apie 100 svarų.
 
Nuo praėjusių metų rugsėjo, kai berniukas pradėjo eiti į mokyklą, šeima jau išleido 12 tūkst. Šie pinigai buvo išleisti automobilio benzinui, stovėjimo aikštelėms, auklėms ir darželio mokesčiams. Visa tai tik dėl to, kad vaikui vietos vietinėje mokykloje neatsirado.
 
„Situacija labai sudėtinga. Mūsų šeima patiria labai daug streso”, - skundėsi moteris. Šeima nusprendė parduoti savo namą ir persikraustyti arčiau sūnaus mokyklos dėl to, kad visi jaučiasi pernelyg išvarginti kasdienių kelionių.
 
Tuo tarpu Bromley rajono savivaldybė sakė, kad jie nekomentuoja individualių atvejų.
„Bromley rajono savivaldybė yra atsakinga už tai, kad rajone gyvenantys vaikai gautų vietą vietinėse mokyklose. Tačiau, kaip ir likusiame Londone, mokyklos yra perpildytos ir negali priimti vaikų, kurių tėvai laiku nesutvarkė dokumentų”, - sitaciją komentavo savivaldybės atstovas.
 
 
  

Žymos: Londonas, Vaikai ir tėvai, Anglijos mokyklos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.