Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Mirror.co.uk   |   2018-12-14

Paaiškėjo prasčiausios pradinės mokyklos Anglijoje

  
Paaiškėjo prasčiausios pradinės mokyklos Anglijoje
© Flickr

Švietimo departamento oficialiuose dokumentuose pateiktas ilgas prasčiausiai įvertintų pradinių mokyklų sąrašas. Pranešama, kad 364 valstybinės mokyklos neatitinka valdžios standartų. Pernai tokių mokyklų buvo 365.

Šiame sąraše mokyklos atsiduria tada, jei mokiniai nesugeba padaryti progreso aštuoniuose mokomuosiuose dalykuose, kurių svarbiausias dėmesys skiriamas anglų kalbai ir matematikai.

„Reikalavimai mokyklose darosi vis griežtesni. Nepaisant to, šiuo metu daugiau nei 86 proc. ugdymo įstaigų yra įvertintos kaip puikios, kai 2010-aisiais tokių buvo vos 68 proc., – sakė mokyklos standartų ministras Nickas Gibbas. – Kiekvienas vaikas yra vertas aukščiausios kokybės išsilavinimo ir galimybės išreikšti savo potencialą. Būtent dėl to atliekame tokisu vertinimus, kad ugdymo įstaigos galėtų tobulėti."
 Daugiausia prasčiausiai įvertintų mokyklų yra įsikūrusios rytų Anglijoje.
 
 Pateikiame visą sąrašą prasčiausiai įvertintų mokyklų. Jos suskirstytos pagal regionus ir surašytos abėcėlės tvarka.
 
Rytų Midlands regionas:
 
Landau Forte Academy Moorhead, Derby
 
Whaley Thorns Primary School, Mansfield, Derbyshire
 
Woodbridge Junior School, Alfreton, Derbyshire
Hodthorpe Primary School, Worksop, Derbyshire
 
William Rhodes Primary School, Chesterfield, Derbyshire
 
Kensington Junior School, Ilkeston, Derbyshire
 
Eureka Primary School, Swadlincote, Derbyshire
 
Spire Junior School, Chesterfield, Derbyshire
 
Clifton CofE Primary School, Ashbourne, Derbyshire
 
Poolsbrook Primary Academy, Chesterfield, Derbyshire
 
Brookfield Primary School, Mansfield, Derbyshire
 
St Anne's Catholic Primary School, Buxton, Derbyshire
 
Calow CofE VC Primary School, Chesterfield, Derbyshire
 
Eckington Junior School, Sheffield, Derbyshire
 
Tupton Primary and Nursery School, Chesterfield, Derbyshire
 
Holy Cross Catholic Primary School, Leicester
 
Belgrave St Peter's CofE Primary School, Leicester
 
St Mary's Fields Primary School, Leicester
 
Woodstock Primary Academy, Leicester
 
Moira Primary School, Swadlincote, Leicestershire
 
Cosby Primary School, Leicester, Leicestershire
 
St Peter's Church of England Primary School Whetstone, Leicester, Leicestershire
 
Belton Church of England Primary School, Loughborough, Leicestershire
 
Newlands Community Primary School, Leicester, Leicestershire
 
Huncote Community Primary School, Leicester, Leicestershire
 
Heather Primary School, Coalville, Leicestershire
 
The Middle Rasen Primary School, Market Rasen, Lincolnshire
 
The Gedney Hill Church of England VC Primary School, Spalding, Lincolnshire
 
The St Nicholas Church of England Primary School, Boston, Lincolnshire
 
Surfleet Primary School, Spalding, Lincolnshire
 
The Fourfields Church of England School, Boston, Lincolnshire
 
Gedney Church End Primary School, Spalding, Lincolnshire
 
Heckington St Andrew's Church of England School, Sleaford, Lincolnshire
 
White's Wood Academy, Gainsborough, Lincolnshire
 
Barby Church of England Primary School, Rugby, Northamptonshire
 
Alfred Street Junior School, Rushden, Northamptonshire
 
Exeter - A Learning Community Academy, Corby, Northamptonshire
 
Paulerspury Church of England Primary School, Towcester, Northamptonshire
 
St Patrick's Catholic Primary School, Doncaster, Nottinghamshire
 
Lawrence View Primary and Nursery School, Nottingham, Nottinghamshire
 
Linby-cum-Papplewick CofE (VA) Primary School, Nottingham, Nottinghamshire
 
Samuel Barlow Primary Academy, Mansfield, Nottinghamshire
 
Sutton-Cum-Lound CofE School, Retford, Nottinghamshire
 
Sherwood Junior School, Mansfield, Nottinghamshire
 
Oak Tree Primary School, Mansfield, Nottinghamshire
 
Newstead Primary and Nursery School, Nottingham, Nottinghamshire
 
Cottesmore Academy, Oakham, Rutland
 
Rytų Anglijos regionas:
 
King's Oak Primary School, Bedford
 
Alban Church of England Academy, Bedford
 
The Weatheralls Primary School, Soham, Cambridgeshire
 
St Peter's CofE Aided Junior School, Wisbech, Cambridgeshire
 
Wyton on the Hill Community Primary School, Huntingdon, Cambridgeshire
 
Benwick Primary School, March, Cambridgeshire
 
Spaldwick Community Primary School, Huntingdon, Cambridgeshire
 
William de Yaxley Church of England Academy, Peterborough, Cambridgeshire
 
Hawthorn Park Community Primary, Dunstable, Central Bedfordshire
 
Sandye Place Academy, Sandy, Central Bedfordshire
 
Sir Martin Frobisher Academy, Clacton-on-Sea, Essex
 
St Nicholas Church of England Voluntary Controlled Primary School, Southminster, Essex
 
St Mary's Church of England Voluntary Controlled Primary School, Ardleigh, Essex
 
Winter Gardens Academy, Canvey Island, Essex
 
Priory Primary School, Chelmsford, Essex
 
Springfield Primary School, Chelmsford, Essex
 
Vange Primary School and Nursery, Basildon, Essex
 
St Cedd's Church of England Primary School, Southminster, Essex
 
Willow Brook Primary School and Nursery, Colchester, Essex
 
Hamford Primary Academy, Walton on the Naze, Essex
 
Yewtree Primary School, Hemel Hempstead, Hertfordshire
 
Wilbury Junior School, Letchworth Garden City, Hertfordshire
 
Oakmere Primary School, Potters Bar, Hertfordshire
 
Chaulden Junior School, Hemel Hempstead, Hertfordshire
 
Priors Wood Primary School, Ware, Hertfordshire
 
Preston Primary School, Hitchin, Hertfordshire
 
George Street Primary School, Hemel Hempstead, Hertfordshire
 
The Greneway School, Royston, Hertfordshire
 
Sundon Park Junior School, Luton
 
St Edmund's Academy, King's Lynn, Norfolk
 
Parker's Church of England Primary School, Thetford, Norfolk
 
Hingham Primary School, Norwich, Norfolk
 
Hunstanton Primary School, Hunstanton, Norfolk
 
Ellingham Voluntary Controlled Primary School, Bungay, Norfolk
 
Wimbotsham and Stow Community School, King's Lynn, Norfolk
 
Snettisham Primary School, King's Lynn, Norfolk
 
Thompson Primary School, Thetford, Norfolk
 
Middleton Church of England Primary Academy, King's Lynn, Norfolk
 
Watlington Community Primary School, King's Lynn, Norfolk
 
Pulham Church of England Primary School, Diss, Norfolk
 
Reffley Academy, King's Lynn, Norfolk
 
Fakenham Junior School, Fakenham, Norfolk
 
Foulsham Primary School Academy, Dereham, Norfolk
 
Great Dunham Primary School, King's Lynn, Norfolk
 
Ditchingham Church of England Primary Academy, Bungay, Norfolk
 
Walpole Highway Primary School, Wisbech, Norfolk
 
Great Yarmouth Primary Academy, Great Yarmouth, Norfolk
 
Bluebell Primary School, Norwich, Norfolk
 
Edward Worlledge Ormiston Academy, Great Yarmouth, Norfolk
 
Heacham Junior School, King's Lynn, Norfolk
 
Wayland Junior Academy Watton, Thetford, Norfolk
 
Bacton Primary School, Stowmarket, Suffolk
 
Clements Primary Academy, Haverhill, Suffolk
 
Sprites Primary Academy, Ipswich, Suffolk
 
Castle Hill Junior School, Ipswich, Suffolk
 
Clare Community Primary School, Sudbury, Suffolk
 
St Edmund's Primary School, Eye, Suffolk
 
St Edmundsbury Church of England Voluntary Aided Primary School, Bury St Edmunds, Suffolk
 
Wenhaston Primary School, Halesworth, Suffolk
 
Herringham Primary Academy, Grays, Thurrock
 
Londonas:
 
Gilbert Scott Primary School, Croydon
 
Woodpecker Hall Primary Academy, Enfield
 
De Lucy Primary School, Greenwich
 
St Mary's CofE (Aided) Primary School, Kingston upon Thames
 
Henry Fawcett Primary School, Lambeth
 
Grinling Gibbons Primary School, Lewisham
 
Lucas Vale Primary School, Lewisham
 
St Paul's Church of England Primary School , Southwark
 
Šiaurės rytų Anglija:
 
Oakley Cross Primary School and Nursery, Bishop Auckland, County Durham
 
Bearpark Primary School, Durham, County Durham
 
Bluebell Meadow Primary School, Trimdon Station, County Durham
 
St Mary's Roman Catholic Voluntary Aided Primary School, Barnard Castle, County Durham
 
Polam Hall School, Darlington
 
Newport Primary School, Middlesbrough
 
Thorntree Primary School, Middlesbrough
 
Monkseaton Middle School, Whitley Bay, North Tyneside
 
Percy Main Primary School, North Shields, North Tyneside
 
Forest Hall Primary School, Newcastle-upon-Tyne, North Tyneside
 
St Paul's RC Voluntary Aided Primary School, Alnwick, Northumberland
 
Central Primary School, Ashington, Northumberland
 
Shilbottle Primary School, Alnwick, Northumberland
 
Willow Fields Community Primary School, Sunderland, Sunderland
 
Šiaurės vakarų Anglija:
 
Sudell Primary School, Darwen, Blackburn with Darwen
 
St John CofE Primary School, Kearsley, Bolton
 
Christ the King Catholic and Church of England Primary School, Macclesfield, Cheshire East
 
Calveley Primary Academy, Tarporley, Cheshire East
 
Manley Village School, Frodsham, Cheshire West & Chester
 
Barrow CofE Primary School, Chester, Cheshire West & Chester
 
St Oswald's CofE Aided Primary School, Chester, Cheshire West & Chester
 
Neston Primary School, Neston, Cheshire West & Chester
 
Frodsham Manor House Primary School, Frodsham, Cheshire West & Chester
 
St. Chad's Church of England Primary and Nursery School, Winsford, Cheshire West & Chester
 
Eaton Primary School, Tarporley, Cheshire West & Chester
 
St Mark's CofE Primary School, Kenda , Cumbria
 
Orton CofE School, Penrith, Cumbria
 
Distington Community School, Workington, Cumbria
 
Burton Morewood CofE Primary School, Carnforth, Cumbria
 
Shap Endowed CofE Primary School, Penrith, Cumbria
 
Petteril Bank School, Carlisle, Cumbria
 
Blennerhasset School, Wigton, Cumbria
 
Westfield Nursery and Primary School, Workington, Cumbria
 
All Saints Upton Church of England Voluntary Controlled Primary School, Widnes, Halton
 
St Marie's Catholic Primary School, Liverpool, Knowsley
 
Yew Tree Community Primary School (With Designated Special Provision), Knowsley
 
Brookfield Community Primary School, Preston, Lancashire
 
Poulton-le-Sands Church of England Primary School, Morecambe, Lancashire
 
Colne Primet Primary School, Colne, Lancashire
 
St Ignatius' Catholic Primary School, Preston, Lancashire
 
St Gregory's Catholic Primary School, Liverpool
 
Springwood Heath Primary School, Liverpool
 
Belle Vale Community Primary School, Liverpool
 
Croxteth Community Primary School, Liverpool
 
St Finbar's Catholic Primary School, Liverpool
 
St Barnabas CofE Primary Academy, Manchester
 
CofE School of the Resurrection, Manchester
 
Clarksfield Primary School, Oldham
 
Meanwood Community Nursery and Primary School, Rochdale
 
St Paul's CofE Primary School, Salford
 
Outwood Primary School, Cheadle, Stockport
 
Manor Green Primary Academy, Manchester, Tameside
 
Leasowe Primary School, Wirral
 
Castleway Primary School, Wirral
 
Pietryčių Anglija:
 
St Michael's Catholic School, High Wycombe, Buckinghamshire
 
Waddesdon Village Primary School, Aylesbury, Buckinghamshire
 
Sedlescombe CofE Primary School, Battle, East Sussex
 
All Saints Church of England Primary School, Bexhill-on-Sea, East Sussex
 
Parkland Junior School, Eastbourne, East Sussex
 
All Saints' and St Richard's Church of England Primary School, Heathfield, East Sussex
 
Willingdon Primary School, Eastbourne, East Sussex
 
St Mary's Catholic Primary School, Gosport, Hampshire
 
Pennington Church of England Junior School, Lymington, Hampshire
 
Stanmore Primary School, Winchester, Hampshire
 
Wallisdean Junior School, Fareham, Hampshire
 
Cherrywood Community Primary School, Farnborough, Hampshire
 
Bidbury Junior School, Havant, Hampshire
 
Woodlea Primary School, Bordon, Hampshire
 
Hart Plain Junior School, Waterlooville, Hampshire
 
St Johns Church of England Primary School, Canterbury, Kent
 
Adisham Church of England Primary School, Canterbury, Kent
 
Lower Halstow Primary School, Sittingbourne, Kent
 
Thistle Hill Academy, Sheerness, Kent
 
St Nicholas Church of England Primary Academy, New Romney, Kent
 
Mundella Primary School, Folkestone, Kent
 
Newlands Primary School, Ramsgate, Kent
 
Smeeth Community Primary School, Ashford, Kent
 
Charing Church of England Primary School, Ashford, Kent
 
Four Elms Primary School, Edenbridge, Kent
 
Ditton Church of England Junior School, Aylesford, Kent
 
Sunny Bank Primary School, Sittingbourne, Kent
 
Greatstone Primary School, New Romney, Kent
 
Brenzett Church of England Primary School, Romney Marsh, Kent
 
Copperfield Academy, Gravesend, Kent
 
Littlebourne Church of England Primary School, Canterbury, Kent
 
Bethersden Primary School, Ashford, Kent
 
Parkside Community Primary School, Canterbury, Kent
 
Miers Court Primary School, Rainham, Medway
 
Langland Community School, Milton Keynes
 
Bayards Hill School, Oxford, Oxfordshire
 
St Christopher's Church of England School, Lechlade, Oxfordshire
 
St John Fisher Catholic Primary School, Oxford, Oxfordshire
 
St Peter's Church of England Primary School, Witney, Oxfordshire
 
Manor School, Didcot, Oxfordshire
 
Bampton CofE Primary School, Bampton, Oxfordshire
 
St Nicholas CofE Primary School, Wantage, Oxfordshire
 
Milton Park Primary School, Portsmouth
 
Stamshaw Junior School, Portsmouth
 
Isambard Brunel Junior School, Portsmouth
 
Hamsey Green Primary, Warlingham, Surrey
 
The Vale Primary School, Epsom, Surrey
 
Esher Church School, Esher, Surrey
 
Holland Junior School, Oxted, Surrey
 
Basildon C.E. Primary School, Reading, West Berkshire
 
Fir Tree Primary School and Nursery, Newbury, West Berkshire
 
Shaw-cum-Donnington C.E. Primary School, Newbury, West Berkshire
 
Colgate Primary School, Horsham, West Sussex
 
Birchwood Grove Community Primary School, Burgess Hill, West Sussex
 
St Mary's Church of England Primary School, Pulborough, West Sussex
 
Central CofE Academy, Chichester, West Sussex
 
Rudgwick Primary School, Horsham, West Sussex
 
Lyminster Primary School, Littlehampton, West Sussex
 
The Laurels Primary School, Worthing, West Sussex
 
Pietvakarių Anglija:
 
Castle Primary School, Bristol, Bath and North East Somerset
 
Shoscombe Church School, Bath, Bath and North East Somerset
 
Steiner Academy Bristol, Bristol
 
St Barnabas Church of England VC Primary School, Bristol
 
May Park Primary Schoo , Bristol
 
St Nicholas of Tolentine Catholic Primary School, Bristol
 
Bridge Learning Campus, Bristol
 
Fishponds Church of England Academy, Bristol
 
Duloe CofE VA Primary Academy, Liskeard, Cornwall
 
Pelynt School, Cornwall
 
Camelford Community Primary School, Camelford, Cornwall
 
Indian Queens Community Primary School and Nursery, St Columb, Cornwall
 
Pendeen School, Penzance, Cornwall
 
Foxhole Learning Academy, St Austell, Cornwall
 
Bodriggy Academy, Hayle, Cornwall
 
Harrowbarrow School, Callington, Cornwall
 
Buckfastleigh Primary School, Buckfastleigh, Devon
 
Holywell Church of England Primary School, Barnstaple, Devon
 
North Tawton Community Primary School and Nursery, North Tawton, Devon
 
Shute Community Primary School, Axminster, Devon
 
Ashleigh CofE (VC) Primary School, Barnstaple, Devon
 
Yeo Valley Primary School, Barnstaple, Devon
 
Bere Alston Primary School, Yelverton, Devon
 
St Michael's Church of England Voluntary Aided Primary School, Lyme Regis, Dorset
 
Bovington Primary School, Wareham, Dorset
 
St Andrew's Church of England Primary School, Weymouth, Dorset
 
Dunbury Church of England Academy, Winterborne Whitechurch, Dorset
 
Hesters Way Primary School, Cheltenham, Gloucestershire
 
Horsley Church of England Primary School, Stroud, Gloucestershire
 
Whiteshill Primary School, Stroud, Gloucestershire
 
Woodside Primary School, Ruardean, Gloucestershire
 
All Saints East Clevedon Church of England Primary School, Clevedon, North Somerset
 
Plymouth School of Creative Arts, Plymouth
 
St George's CofE Primary Academy, Plymouth
 
Branksome Heath Junior School, Poole
 
Dulverton Junior School, Dulverton, Somerset
 
St Cuthbert's CofE Junior School, Wells, Somerset
 
Priorswood Primary School, Taunton, Somerset
 
St Lawrence's CofE Primary School, Wells, Somerset
 
Raysfield Junior School, Bristol, South Gloucestershire
 
Bowsland Green Primary School, Bristol, South Gloucestershire
 
Tyndale Primary School, Yate, South Gloucestershire
 
Coniston Primary School, Bristol, South Gloucestershire
 
Castle Mead School, Trowbridge, Wiltshire
 
Christ The King Catholic School, Amesbury, Wiltshire
 
Dilton Marsh CofE Primary School, Westbury, Wiltshire
 
Amesbury Church of England Voluntary Controlled Primary School, Salisbur , Wiltshire
 
Hilmarton Primary School, Calne, Wiltshire
 
Chilton Foliat Church of England Primary School, Hungerford, Wiltshire
 
Vakarų Midlands regionas:
 
Yarnfield Primary School, Birmingham
 
Nonsuch Primary School, Birmingham
 
Deykin Avenue Junior and Infant School, Birmingham
 
Osborne Primary School, Birmingham
 
Forestdale Primary School, Birmingham
 
Green Meadow Primary School, Birmingham
 
Heath Mount Primary School, Birmingham
 
Hodge Hill Primary School, Birmingham
 
Birches Green Junior School, Birmingham
 
Charter Primary School, Coventry
 
Northfield Road Primary School, Dudley
 
Hob Green Primary School, Stourbridge, Dudley
 
Woodside Primary School and Nursery, Dudley
 
Huntingtree Primary School, Halesowen, Dudley
 
Clehonger CofE Primary School, Hereford, Herefordshire
 
Rounds Green Primary School, Oldbury, Sandwell
 
Springfield Primary School, Rowley Regis, Sandwell
 
Kinnerley Church of England Controlled Primary School, Oswestry, Shropshire
 
St Mary's Church of England Primary School, Shrewsbury, Shropshire
 
Belvidere Primary School, Shrewsbury, Shropshire
 
Bomere Heath CofE Primary School, Shrewsbury, Shropshire
 
Valley Primary, Solihull
 
Lady Katherine Leveson Church of England Primary School, Solihull
 
Stoneydelph Primary School, Tamworth, Staffordshire
 
Doxey Primary and Nursery School, Stafford, Staffordshire
 
Chesterton Primary School, Newcastle-Under-Lyme, Staffordshire
 
Ball Green Primary School, Stoke-on-Trent
 
Grove Academy, Stoke-on-Trent
 
Clarice Cliff Primary School, Stoke-on-Trent
 
Queenswood Primary School and Nursery, Telford, Telford and Wrekin
 
St Mary's Catholic Primary School, Telford, Telford and Wrekin
 
Leamore Primary School, Walsall
 
All Saints National Academy, Walsall
 
Nursery Hill Primary School, Nuneaton, Warwickshire
 
Henry Hinde Junior School, Rugby, Warwickshire
 
Kingsway Community Primary School, Leamington Spa, Warwickshire
 
The Priors School, Southam, Warwickshire
 
St Matthew's Bloxam CofE Primary School, Rugby, Warwickshire
 
Wood End Primary School, Atherstone, Warwickshire
 
Wood End Primary School, Wolverhampton
 
Church Hill Middle School, Redditch, Worcestershire
 
Walkwood Church of England Middle School, Redditch, Worcestershire
 
The De Montfort School, Evesham, Worcestershire
 
Jorkšyras ir Humber regionas:
 
St Helen's Primary Academy, Barnsley
 
Lister Primary School, Bradford
 
Parkland Primary School, Bradford
 
Hebden Royd CofE VA Primary School, Hebden Bridge, Calderdale
 
Askern Spa Junior School, Doncaster
 
St Mary's Catholic Primary School, Edlington, Doncaster
 
Denaby Main Primary Academy, Doncaster
 
Toll Bar Primary School, Doncaster
 
Skirlaugh Church of England Voluntary Controlled Primary School, Hull, East Riding of Yorkshire
 
St Mary and St Joseph Roman Catholic Voluntary Aided Primary School, Pocklington, East Riding of Yorkshire
 
North Cave Church of England Voluntary Controlled Primary School , Brough, East Riding of Yorkshire
 
Royds Hall Community School, Huddersfield, Kirklees
 
Carlinghow Princess Royal Junior Infant and Nursery School, Batley, Kirklees
 
Oak CofE Primary School, Huddersfield, Kirklees
 
Crow Lane Primary and Foundation Stage School, Huddersfield, Kirklees
 
Cowlersley Primary School, Huddersfield, Kirklees
 
Fieldhead Primary Academy, Batley, Kirklees
 
The John Curwen Co-Operative Primary Academy, Heckmondwike, Kirklees
 
Kirkstall St Stephen's Church of England Primary School, Leeds
 
Middleton St Mary's Church of England Voluntary Controlled Primary School, Leeds, Leeds
 
Micklefield Church of England Voluntary Controlled Primary School, Leeds
 
Kippax Greenfield Primary School, Leeds
 
Allerton Bywater Primary School, Castleford, Leeds
 
Queensway Primary School, Leeds
 
Armley Primary School, Leeds
 
Greenhill Primary School, Leeds
 
Kirton Lindsey Primary School, Gainsborough, North Lincolnshire
 
Sleights Church of England Voluntary Controlled Primary School, Whitby, North Yorkshire
 
Moorside Junior School, Ripon, North Yorkshire
 
Thornton Dale CofE (VC) Primary School, Pickering, North Yorkshire
 
Helmsley Community Primary School, York, North Yorkshire
 
Ripley Endowed Church of England School, Harrogate, North Yorkshire
 
Woodfield Primary School, Harrogate, North Yorkshire
 
Catterick Garrison, Carnagill Community Primary School, Catterick Garrison, North Yorkshire
 
Rillington Community Primary School, Malton, North Yorkshire
 
Thrybergh Academy and Sports College, Rotherham
 
Thrybergh Primary School, Rotherham
 
St Joseph's Catholic Primary School, Sheffield, Rotherham
 
Hatfield Academy, Sheffield, Sheffield
 
Oyster Park Primary Academy, Castleford, Wakefield
 
Darrington Church of England Primary School, Pontefract, Wakefield
 
English Martyrs Catholic Primary School, A Voluntary Academy, Wakefield, Wakefield
 
Hob Moor Community Primary School, York
 
St Aelred's Roman Catholic Voluntary Aided Primary School, York
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
  

Žymos: Švietimas, Mokyklos, ugdymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ežiukas rado bombą. O ežiuko niekas neberado.