Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-03-23

Pavojingi nusikaltėliai siekia dirbti mokytojais

  
Pavojingi nusikaltėliai siekia dirbti mokytojais Dėl teistumo mokykos privalo tikrinti visus potencalius darbuotojus.
Per pastaruosius dvejus metus vien tik Birminhame mokytojų darbą bandė gauti 496 teistumą turintys asmenys, kurie iš viso buvo kaltinami dėl 1207 nusikaltimų.

Pagal Laisvos informacijos aktą bei darbdavių atliekamaus teistumo testus gauti duomenys atskleidė, kad šimtai teistų asmenų, bando įsidarbinti mokymo įstaigose. Net tokie pavojingi nusikaltėliai, kaip vaikų prievartautojai ir narkotikų prekeiviai nori gauti mokytojo darbą, - pranešė portalas mirror.co.uk.

Pagal paviešintą informaciją, Birminghame įsikūrusiai mokyklai paskelbus apie laisvą mokytojo vietą, iš visų kandidatų, net 59 buvo teisti ar turėjo kitų nuobaudų.
Vienas iš kandidatų į mokytojo darbą buvo teistas už vaiko užpuolimą, turėjo 8 nuobaudas už vairavimą išgėrus ir buvo 4 kartus pažeidęs draudimą vairuoti automobilį. Vyras taip pat buvo teistas už sunkių narkotikų laikymą, vagystes ir sukčiavimą.
 
Kita moteris, taip pat bandžiusi gauti mokytojos darbą, per praėjusius metus buvo teista net 58 kartus, iš kurių vienas buvo už žiaurų elgesį su vaikais. Ji taip pat buvo kaltinama vagystėmis iš darbdavio ir parduotuvių bei du kartus užpuolus policijos pareigūnus.
 
Per pastaruosius dvejus metus vien tik Birminhame mokytojų darbą bandė gauti 496 teisti asmenys, kurie iš viso buvo kaltinami dėl 1207 nusikaltimų. Kai kurie iš jų buvo itin rimti: nepadorus elgesys su 14-mečiu berniuku, smurtas prieš vaikus, seksualinis priekabiavimas prie 16-metės mergaitės, nepadorus elgesys viešumoje.
 
Kiekviena mokymo įstaiga Jungtinėje Karalystėje dėl teistumo privalo patikrinti visus potencialius darbuotojus.
„Seksualiniai nusikaltėliai gali būti labai klastingi ir dėl to, kad patektų tarp vaikų, gali nueiti ilgą kelią. Šie skaičiai kelia nerimą ir parodo, kaip yra svarbu, kad mokyklos išliktų budrios ir imtųsi visų atsargumo priemonių”, - sakė vaikų apsaugos organizacijos atstovas.
 
Tuo tarpu ne visi rimti nusikaltimai automatiškai uždraudžia žmogui dirbti su vaikais. Pateikti duomenys neparodė, kiek testų kandidatų buvo priimti dirbi mokyklose.
 
„Mes norime žinoti, kiek teistų asmenų dirba mokyklose. Šiuo metu tėvai žino, kad kiekvienas kandidatas yra tikrinamas, tačiau kiek iš jų iš tiesų priimami, duomenų nėra. Išgirdę apie šiuos skaičius tėvai gali labai sunerimti", - sakė švietimo atstovas.
  

Žymos: Mokytojai, Mokyklos Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas rūpinasi panele:
– Na, kas atsitiko, ko taip raudi?
– Mano tėvai ne... nenori, kad mes su... susitikinėtume!
– Nesisielok, – guodžia ją vaikinas. – Aš susirasiu kitą panelę.