Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Manchester Evening News   |   2015-03-06

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“: vaikas išvytas iš mokyklos už personažo kostiumą

  
„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“: vaikas išvytas iš mokyklos už personažo kostiumą Už Christiano Grey‘aus kostiumą 11-metį išvarė iš Pasaulio knygų šventės.
Nesuprantu, kodėl seksas vertinamas kaip labiau įžeidžiantis veiksmas nei žmogžudystė.

11-metis Manchesterio gyventojas pašalintas iš mokykloje vykusios Pasaulio knygų dienos šventės, nes atėjo apsirengęs kaip Christianas Grey‘us iš „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

Liamas Scholesas į Sale vidurinę mokyklą Manchesteryje atėjo pasipuošęs pilku kostiumu, žele suteptais plaukais, ant akių dėvėdamas kaukę, o rankose nešinas laidais. Mokinio mama sulaukė skambučio iš mokyklos vadovybės, kuri tikino, kad berniuko kostiumas – netinkamas ir jam nebus leidžiama dalyvauti šventėje bei drauge su bendramoksliais fotografuotis klasės nuotraukai.
Pradinių klasių mokytoja dirbanti vaiko mama Nicola Scholes teigė nesuprantanti mokyklos vadovų sprendimo. Tuo labiau, kai vienas iš mokytojų atėjo apsirengęs serijiniu žudiku Dexteriu Morganu.
„Nesuprantu, kodėl seksas vertinamas kaip labiau įžeidžiantis veiksmas nei žmogžudystė“, - laikraščiui „Manchester Evening News“ sakė mama. Moteris teigė, kad suprastų šį draudimą, jei vaikas lankytų pradinę mokyklą, tačiau jis savo kostiumą pristatė vidurinėje mokykloje, kurios vaikai jau paaugliai.
 
„Knygos ir filmo reklamos buvo visur. Tai – viena populiariausių knygų šiemet, nesuprantu, kodėl manoma, jog vaikai turėtų jos nežinoti“, - nusivylimo neslėpė moteris.
 
Berniuko turėti laidai buvo trumpi ir ploni, jų, pasak, motinos, vaikas net negalėjo apsisukti aplink riešą. Pats pasirinkęs šį personažą ITV ryto žiniose L. Scholesas paaiškino savo veiksmus: „Žmonės laiko vaikams netinkamu patį knygos turinį, tačiau aš juk apsirengiau personažu ir tenorėjau papokštauti.“
 
 

  

Žymos: Seksas, Mokyklos, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Aš savo močiutei daviau paragauti energetinio gėrimo.
– Na, ir kaip?
– Nieko, išėjo nusipirkti pieno... Iš Klaipėdos į Kauną!