Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-21

Planas naikinti nemokamą maitinimą vaikams paveiks tūkstančius

  
Planas naikinti nemokamą maitinimą vaikams paveiks tūkstančius
© Flickr.com
Už vaikų maitinimą sutaupytus pinigus Theresa May siūlo skirti mokytojams.
Didžioji dalis dabar nemokamai valgančių vaikų dėl tėvų pajamų praras šią galimybę, nepaisant to, kad šeimos vos sugeba sudurti galą su galu.

Jungtinės Karalystės premjerės Theresos May planas nebeteikti nemokamo maitinimo mokyklose skurdžiai gyvenančių šeimų vaikams sulaukė kritikos. Ekspertų teigimu, daugybė sunkiai dirbančių tėvų dėl naujos politikos per metus neteks kelių šimtų svarų sterlingų.

Konservatorių manifeste įrašytas planas nutraukti nemokamą maitinimą, švietimo sektoriaus darbuotojų teigimu, paveiks beveik milijoną vaikų. Vieno vaiko pietūs šeimai kainuos apie 440 svarų sterlingų per metus. Skaičiuojama, kad valstybė taip sutaupys apie 650 mln. svarų sterlingų kasmet.
Edukacijos instituto atliktas tyrimas atskleidė, kad nauja pataisa paveiktų 100 tūkst. šeimų, gyvenančių skurde bei 667 tūkst. dirbančių šeimų. Iš pačios skurdžiausios aplinkos kilę vaikai vis dar turės galimybę gauti karštus nemokamus pietus mokyklose. Didžioji dalis dabar nemokamai valgančių vaikų dėl tėvų pajamų praras šią galimybę, nepaisant to, kad šeimos vos sugeba sudurti galą su galu.
 
Vietoje nemokamų pietų T.May siūlo tiekti pusryčius mokyklose 4-7-erių metų vaikams, tačiau, pasak specialistų, pusryčių klubo nelankantys vaikai šios galimybės neteks. Tuo tarpu konservatoriai kratosi kritikos ir teigia, kad sutaupytus pinigus verčiau skirs mokytojams, kurie investuos į vaikų švietimą.
 
 
  

Žymos: Švietimas, Anglijos mokyklos, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“