Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-05-29

Simonas Cowellas teigia, kad uždraustų namų darbus, o sūnus mokyklą baigtų būdamas dešimties 

  
Simonas Cowellas teigia, kad uždraustų namų darbus, o sūnus mokyklą baigtų būdamas dešimties
© facebook

Garsusis Britain's Got Talent teisėjas Simonas Cowellas teigia, kad jo sūnui Erikui būtų daug geriau, jei jis mokyklą baigtų būdamas dešimties - vos už penkerių metų.

ėjo: „klausykite, jei aš galėčiau jį iš ten ištraukti dešimties ir leisti dirbti pas save, tai būtent taip ir daryčiau. Man buvo geriau, kai nebuvau mokykloje, o ne kai buvau joje.  

Aš dėl namų darbų taip baisiai nepergyvenau, nes tiesiog juos išmesdavau. Sveikas, laimingas vaikas yra daug svarbiau negu pernelyg išsilavinęs, išsekęs vaikas.  

Švietimo komiteto pirmininkas Robert Halfon teigė: „tikrai svarbu, kad toks žmogus, kaip jis, duotų gerą pavyzdį. Daug vaikų, kilusių iš skurdesnės ir kitaip nepasiturinčios aplinkos taip daryti tiesiog negali.   Mokykla - tai vieta, kuri jiems suteikia komforto, palaikymo, draugų, net maisto.  

Ne visi gali būti kaip Simonas Cowellas. Manau, labai svarbu, kad jis būtų atsargus ir nepastūmėtų vaikų bloga linkme. Nekokia pagalba sunkiai dirbantiems mokytojams.”  

Kalbėdamas apie modernią švietimo sistemą Simonas sakė, kad „netiki” namų darbais.  

Jis teigė: „mačiau dokumentiką, kad pasaulyje dabar geriausi - Suomijos mokiniai. To priežastis - jie atsisakė namų darbų. Ministras teigė, kad vaikams tai - per didelis stresas. Vaikai turi būti vaikais, jie turi džiaugtis savimi ir džiaugtis mokykla.  

Matau vaikus, kurie pernelyg spaudžiami pasiekti vis daugiau. Visi mokomi, kad turi pasiekti visko ir pasiekti visko vienu metu, kitaip būsi niekas.”  

„Niekad taip Eriko nespausiu” - sakė Simonas. „Norėčiau būti pasilikęs Savo pažymių knygeles, jos buvo pasakiško blogumo, vis taisydavau jose pažymius prieš nešdamas mamai.”  

Jis pasakoja, kad linksmina Eriką po sunkių dienų mokykloje nusiveždamas pasivažinėti kartingais.

Eric Cowell, facebook nuotrauka
  

Žymos: Švietimas, Vaikai, simon cowell, Eric Cowell

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mama klausia dukters:
– Dukrele, o kur visos bandelės?
– Nežinau, bet daugiau taip nedarysiu...