Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-12-09

Televiziniame kanale vaikams – ISIS stiliaus egzekucija

  
Televiziniame kanale vaikams – ISIS stiliaus egzekucija
© YouTube stop kadras.
Mamos neslėpė pasipiktinimo rodomu epizodu.

35-erių metų britė Amanda Halliwell liko šokiruota po to, kai populiariajame vaikams skirtame televizijos kanale „CBBC“ pamatė, kad personažai iniciavo ISIS stiliaus galvos nupjovimo egzekuciją. Moteris apskundė kanalą komunikacijas Jungtinėje Karalystėje reguliuojančiam biurui OfCom (angl. Office Communications) – informavo naujienų portalas mirror.co.uk.

Scena, kuri buvo viename iš „OOglies“ epizodų dar 2012-aisiais, vis dar yra prieinama iki šiol. „CBBC“ valdančios – Britanijos nacionalinės transliuotojos – BBC atstovai teigė, neturintys planų išimti epizodą iš eterio.
„OOglies“ yra animacinis šou, kuriame rodomi buities reikmenys ir maistas. Prieš kiekvieną laidą, yra pranešama, kad vaikai neturėtų epizode matytų veiksmų, atkartoti realybėje. Visgi kaikurių mamų tai nė kiek neramina.
 
„CBBC“  – televizijos kanalas, skirtas 6-12 metų amžiaus vaikams. Tuo tarpu taip pat nemažiau populiarus „CBeebies“ yra skirtas jaunesnioms atžaloms. Abu kanalus valdo BBC vaikų departamentas. 
 
Po padidėjusios terorizmo grėsmės šalyje ir ISIS paviešintų egzekucijų, tėvai sunerimę, kad ir vaikams yra atkartojami šie vaizdai, lyg tai būtų normalu ir žmogiška.
 
 
 
  

Žymos: Vaikai, ISIS, CBBC, Ekzekucija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.