Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Metro.co.uk   |   2016-02-17

Tėvų paprašyta prie mokyklos nerūkyti „žolės”

  
Tėvų paprašyta prie mokyklos nerūkyti „žolės” Vos į mokyklą vaikus paleidę tėvai mokymo įstaigos teritorijoje rūko žolę.

Į pradinę mokyklą savo vaikus atvežantys tėvai gavo rimtą įspėjimą iš mokyklos direktoriaus. Kaip skelbė Metro.co.uk, jį papiktino tėvai, kurie vos paleidę vaikus į mokyklą šalia jos rūko marihuaną.

Mančesteryje esančios pradinės mokyklos direktorius Jasonas Harvey’as parašė vaikų tėvams laišką, kuriame buvo prašoma prie mokyklos nevartoti narkotikų ir nerodyti vaikams blogo pavyzdžio.
Anot direktoriaus, jį ši žinia pasiekė po to, kai keletas susirūpinusių tėvų pranešė, kad prie mokyklos išleidę vaikus kai kurie tėvai rūko žolę. Kol kas nėra žinoma, kiek tiksliai suaugusiųjų taip elgėsi, bet policijos pareigūnai teigė stebėsiantys mokyklos teritoriją ateinančias keletą savaičių.
 
Problemą pradėjęs spręsti mokyklos direktorius pabrėžė, jog nepaisant šio atvejo įstaigoje yra daugybė šaunių tėvų ir čia sukuriama tinkama aplinka moksleiviams. Anot direktoriaus, jis negali nurodinėti suaugusiems žmonėms, kaip elgtis, tačiau mokymosi įstaigos aplinkoje jis narkotikų vartojimo tikrai netoleruos.
 
 
  

Žymos: Anglijos mokyklos, marichuana, žolė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prieina prie tėčio, kuris stovi visiškai girtas, abiem rankom atsirėmęs į sieną, ir prašo:
– Tėveli, tėveli, sutaisyk man dviratį.
Tėvas atsisuka ir sako:
– Taip, tuoj aš viską mesiu ir taisysiu tavo dviratį.