Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-07

Anglijoje daugėja tolimųjų reisų vairuotojų sukeltų avarijų

  
Anglijoje daugėja tolimųjų reisų vairuotojų sukeltų avarijų Anglijoje daugėja sunkvežimių iš užsienio sukeltų avarijų.
Dažniausiai į avairjas patenka lenkai, ispanai ir vokiečiai tolimųjų reisų vairuotojai.

Per pastaruosius dvejus metus kelių eismo avarijų, į kurias pakliuvo tolimųjų reisų vairuotojų vairuojami sunkvežimiai, padaugėjo net 14 proc. Naujos ataskaitos duomenimis, dažniausiai į tokias avarijas Jungtinės Karalystės (JK) keliuose patenka lenkai, ispanai ir vokiečiai, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Net 16 proc. visų sunkiasvorių krovinių transporto priemonių nelaimingų atsitikimų sukėlė vairuotojai iš Lenkijos. Tolimųjų reisų vairuotojai iš Vokietijos pateko į 13 proc. eismo įvykių, o ispanai sukėlė 6 proc. nelaimių.
Daugiausiai sunkvežimių avarijų įvyko 188 km ilgio Londoną juosiančiame M25 greitkelyje.
 
„Šie nerimą keliantys statistiniai duomenys rodo, kad susidūrimas su sunkvežimiu tampa vis labiau tikėtina galimybė vairuotojams. Užsieniečiai tolimųjų reisų vairuotojai nepažįstamame kelyje aplinkinėms transporto priemonėms gali kelti realų pavojų”, - sakė nelaimingų atsitikimų pagalbos centro atstovė Liz Fisher.
 
„Nors saugumas kelyje yra didžiausia problema, avarinė situacija su transporto priemone iš užsienio gali įvelti į ilgą ir varginantį administracinį procesą”, - pridėjo L. Fisher.
 
 
  

Žymos: Avarija, Transportas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.