Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-03-02

Anglijos vairuotojams – griežtesnės bausmės

  
Anglijos vairuotojams – griežtesnės bausmės Policija siūlo du kartus su mobiliaisiais pričiuptiems vairuotojams uždrausti vairuoti.
Jei kas nors du kartus sučiumpamas vairuojantis ir besinaudojantis telefonu, turėtume svarstyti vairuotojo pažymėjimo atėmimą.

Vairuotojai, kelyje besinaudojantys mobiliaisiais telefonais, turėtų netekti vairuotojų pažymėjimų, paskelbė policija. Išaugęs įstatymo pažeidimų skaičius skatina sunkinti bausmes nusižengusiems.

Gloucestershire‘o policijos viršininkė Suzette Davenport teigė, kad politikai artėjant rinkimams bijo netekti balsų, tad į didėjantį nusikalstamumą keliuose žvelgia pro pirštus. Per dieną apie 500 tūkst. Jungtinės Karalystės vairuotojų pažeidžia įstatymus, tačiau jie lieka nenubausti.
Pasak konsteblės, tinkamų sankcijų nebuvimas skatina vairuojant rašyti trumpąsias žinutes ir naršyti internete. Šiuo metu bausmė už naudojimąsi mobiliuoju telefonu vairuojant siekia £100 baudą bei tris baudos taškus.
 
„Jei kas nors du kartus sučiumpamas vairuojantis ir besinaudojantis telefonu, turėtume svarstyti vairuotojo pažymėjimo atėmimą. Jei nekeisime sistemos iš esmės, vairuotojai nebijos nusižengti. Ne kartą tai aptariau su ministrais, tačiau jie mano pasiūlymo nepalaikė, manau, dabar – netinkamas metas prieš rinkimus. Tačiau aš šios minties neatsisakysiu“, - pareigūnę citavo portalas dailymail.co.uk.
 
S. Davenport pateikė statistinius duomenis apie vairuotojų nusižengimus dėl naudojimosi telefonais kelyje. Transporto ministras Robertas Goodwillas tikino, kad šiuo metu vyriausybė svarsto didinti baudos taškų skyrimą nusižengusiems pakartotinai. Jo manymu, tai turėtų sulaikyti vairuotojus nuo pažeidimų. Tačiau idėjai atimti teisę vairuoti, ministras kol kas nepritarė.
 
  

Žymos: Automobiliai, Įstatymai Anglijoje, Vairuotojai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Šeimyninis ginčas. Vyras galų gale nusileidžia:
– Gerai, tegul viskas būna kaip tu nori.
– Vėlu! Aš jau persigalvojau!
*****