Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-11

Britanija ginkluojasi prieš Rusiją

  
Britanija ginkluojasi prieš Rusiją
© Wikipedia nuotr.
Karališkųjų oro pajėgų turimų lėktuvų nebeužtenka susekti Putino ginkluotųjų pajėgų Britanijoje.
Rusų laivai buvo aptikti tik atsitiktinumo dėka, nes mes neturime jokių priemonių jų aktyvumui sekti.

Britanijos Karališkosios oro pajėgos turėtų sulaukti du milijardus svarų kainuojančio pastiprinimo ginkluote, kuri, tikimasi, padės apsiginti nuo vis didėjančios Rusijos ginkluotųjų pajėgų grėsmės.

Anot express.co.uk, Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas ir finansų ministras Georgas Osbornas išleis du milijardus svarų naujam laivynui arba kariniams lėktuvams. Nauja ginkluotė turėtų padėti nustatyti Vladimiro Putino povandeninius laivus su atominėmis galvutėmis, kurie pastaraisiais mėnesiais nuolat patruliuoja Didžiosios Britanijos pakrantėse.
Kaip anksčiau rašė „Tiesa”, Rusijos povandeniniai laivai Anglijos teritoriniuose vandenyse paprastai būdavo pastebėti tik susidūrę su privačiais laivais. Tad dabar Jungtinės Karalystės vyriausybė yra pasiryžusi ištaisyti gynybos klaidą ir įsigyti daugiau karinių lėktuvų, kad šie sektų rusų laivus.
 
„Per pastaruosius penkerius metus pasitaikė keletas atvejų, kai užsienio povandeniniai laivai įplaukė į Britanijos vandenis,” – dienraščiui „The Sun” sakė aukšto rango gynybos pareigūnas, – „Jie buvo aptikti tik atsitiktinumo dėka, nes mes neturime jokių priemonių jų aktyvumui sekti.”
 
Per ateinančius dvejus metus Karališkosioms oro pajėgoms bus nupirktas maždaug tuzinas pačių naujausių lėktuvų. Tarp jų greičiausiai bus ir amerikietiškieji „Boeing Poseidon P8”, skirti „tolimojo nuotolio kariniams veiksmams prieš povandeninius laivus.” Vienas toks lėktuvas kainuoja apie 150 milijonų svarų.
 
Šie lėktuvai skanuoja magnetinius laukus po vandeniu.
 
Kaip atrodo šie lėktuvai, galite pamatyti šiame video:
 
Nors ir yra pareiškusi apie griežtą taupymą, vyriausybė vis dėlto buvo įtikinta investuoti į gynybą prieš padidėjusią Putino pajėgų agresiją.
 
 
  

Žymos: Rusija, povandeninis laivas, Karakiškosios oro pajėgos, ginkluotė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikeli ryte ir matai užrašą: „nuo rytojaus pradedu sportuoti“. Ir galvoji „kaip gerai, kad

rytoj, o ne šiandien“.