Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-08-12

Chaosas Londone: drebins dar du metro streikai

  
Chaosas Londone: drebins dar du metro streikai
© Pixabay.com
Londone ir vėl numatomas transporto chaosas.
Abejos traukinių darbuotojų protesto akcijos prasidės 9 val. ryte ir truks 24 val.

Traukinių, laivybos ir viešojo transporto sąjungos (angl. The Rail, Maritime and Transport, RMT) atstovai pranešė, kad planuojami du nauji metro traukinių streikai, kurie vyks rugpjūčio 25 ir 27 dienomis. Abejos traukinių darbuotojų protesto akcijos prasidės 9 val. ryte ir truks 24 valandas.

RMT generalinis sekretorius Mickas Cashas teigė: „Londono metro vadovybė yra tvirtai nusiteikusi kovoti dėl savo darbuotojų darbo ir gyvenimo balanso, kuriam įtaką darytų metro važinėjimas naktimis.
Darbuotojai yra nepatenkinti Londono mero neveiksnumu, tad jie nemato kitos išeities kaip tik streikuoti.”
 
Londono metro vadovybės atstovo teigimu, nors darbuotojams ir žadamas tas pats dirbamų savaitgalių skaičius kaip ir anksčiau, vien tik to nepakanka. Jie reikalauja darbuotojų skaičiaus ir jų atlyginimų didinimo, nes naktinis metro servisas sostinei atneš milijonines sumas pelno.
 
Naktinis metro servisas žadamas pradėti šių metų rugsėjo 12 dieną. Požeminiai traukiniai važinės penktadienio ir šeštadienio naktimis. Planuojama, kad traukiniai važinės visa Jubilee ir Victoria linijų atkarpa, taip pat didžiosiomis Central, Northern ir Piccadilly linijų atkarpos dalimis.
 
„Tiesa“ skaitytojams primena, kad Londono metro vadovybė, bandydama išvengti streiko, jau kelis kartus pateikė pasiūlymus, kaip pagerinti darbo sąlygas, tačiau darbuotojų tai netenkino. Jiems buvo žadamas 2 proc. atlyginimo pakėlimas, papildomi 200 svarų naktinių pamainų vairuotojams ir 500 svarų premija naktinio metro darbuotojams.
 
 
  

Žymos: Metro, Streikas, Chaosas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja suvalkietis taksi per kalnus. Staiga taksi nuslysta nuo skardžio ir lekia į prarają. Suvalkietis pradeda rėkti ant vairuotojo:
- Po velnių, nors skaitliuką išjunkite!