Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2015-03-15

Darbą pradeda išmatomis varomas autobusas

  
Darbą pradeda išmatomis varomas autobusas Pirmasis Jungtinėje Karalystėje žmogaus išmatomis bei buitinėmis atliekomis varomas bio-autobusas.
Biometano dujos yra gaminamas iš nuotekų ir nevalgomų maisto atliekų.

Pirmasis Jungtinėje Karalystėje žmogaus išmatomis bei buitinėmis atliekomis varomas bio-autobusas pradeda savo darbą šio mėnesio gale. Ekologiškas autobusas važinės keturias dienas per savaitę 15 mylių maršrutu tarp Bristolio ir Bath miestų, - skelbė portalas theuardian.com.

Biometano dujomis varomas ir aplinką tausojantis autobusas naudos perdirbtas atliekas iš 32 tūkst. vietinių namų ūkių. Biometano dujos yra gaminamas iš nuotekų ir nevalgomų maisto atliekų.
Autobusas, kuriame telpa 40 keleivių, pirmą kartą buvo pristatytas praeitų metų rudenį. Šį antradienį planuojama su ekologiška viešojo transporto priemone supažindinti Bristolio gyventojus. Bio-autobusas savo darbą pradės kovo 25 d.
 
Jei maršrutas pasirodys sėkmingas, autobusų kompanija planuoja pristatyti daugiau žmogaus išmatomis varomų viešųjų transporto priemonių.
 
„Praėjusių metų rudenį paskelbus apie bio-autobuso projektą, jis susilaukė labai daug pasaulinio dėmesio. Mes labai didžiuojamės pagaliau galėdami paskelbti, kad autobusas greitai išvažiuos į gatves”, - sakė kompanijos direktorius Jamesas Freemanas.
 
„Pats faktas, kad mieste pradeda kursuoti ekologiškas, aplinkai nekenksmingas autobusas, turėtų paskatinti diskusijas koks kuras yra geriausias ir labiausiai tausoja aplinką “, - pridėjo J. Freemanas.
  

Žymos: Viešasis transportas, Ekologija, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Zoologijos sode mama sako Petriukui:

– Vaikeli, neglostyk liūto, gal jis blusų turi.