Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-02-05

Dėl autobusų streiko - karšta lietuvių mamų diskusija

  
Dėl autobusų streiko - karšta lietuvių mamų diskusija Londoniečių gyvenimus apsunkina dar vienas autobusų streikas

Šį rytą milijonai Londono gyventojų bandydami nuvykti į darbą ir vėl patyrė didžiulius nepatogumus. Grūstys gatvėse, eilės prie įėjimų į traukinių stotis, mašinų spūstys yra vieno iš trijų žadamų autobusų vairuotojų streikų dėl vienodų algų priežastis.

Lietuvės mamos buvo vienos iš daugelio Londono gyventojų, susidūrusių su nepatogumais. „Facebook” Londono mamyčių grupėje moterys prašė pagalbos ir dalinosi patarimais, kaip iš ryto į mokyklą nuvežti savo vaikus.
„Man irgi tai didžiulė problema. Autobusas lyg ir važiuoja, tačiau tik pusę kelio, ne visą maršrutą. O aš neturiu galimybės nuvežti su taxi. Atsiprašau, kažkas streikuoja, kad jiems mažai moka, o man vaiką vežti su taxi reikia? Na, nesąmonė. Tik iškilo klausimas - ar streikas - pateisinama priežastis mokykloje, ar ne?”, - „Facebook” Londono mamyčių grupėje skundėsi viena iš mamų. 
 
Tačiau ne visos mamos buvo tokios pačios nuomonės.
 
„Apie streiką ne vakar buvo pranešta, buvo pakankamai laiko susiplanuoti alternatyvią kelionę į mokyklą - kas pėstute, kas su paspirtuku, kas su taxi, kiekvienam pagal poreikius ir galimybes. Nei karto nepraleido sūnus mokyklos, nes mažylė miegojo - miegančią dėdavau į vežimėlį ir žygiuodavom. Man kažkaip nei klausimo nekildavo. Čia ne priežastis. Įdomi diskusija čia išėjo... ” – komentavo kita socialinio puslapio lankytoja. 
 
Dauguma autobusų maršrutų šiandieną yra paveikti streiko. Tik apie 40 sostinės autobusų vykdo maršrutus kaip įprasta. Daugiau informacijos apie streiką galite rasti čia.
 
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Streikas, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja traukinyje trys vyriškiai. Vienas sako:
- Mano žmona būdama nėščia skaitė knygą „Du kapitonai" ir gimė du berniukai.
- Taip, taip, maniškė irgi būdama nėščia skaitė knygą „Trys muškietininkai" ir gimė trys sūnūs.
Trečiasis pabalo ir paprašė stiklinės vandens.
- Kas tau? Gal bloga?
- Mano žmona nėščia jau 9 mėnuo ir skaito knygą „Alibaba ir 40 plėšikų".