Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

metro.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-09

Dėl Bond Street stotyje pasislėpusių ginkluotų vyrų vakar Londone sutriko metro veikla

  
Dėl Bond Street stotyje pasislėpusių ginkluotų vyrų vakar Londone sutriko metro veikla
© pixabay.com

Ginkluotos policijos pajėgos vakar vakare, 20:30 vietos laiku uždarė Bond Street metro stotį.

Pareigūnai vijosi šaunamuoju ginklu bei peiliais ginkluotus asmenis, įtariamus plėšimu. Buvo sulaikyti penki įtariamieji - pranešimas, pagal kurį veikė policija teigė, kad Oxford Street asmenų, ginkluotų bent vienu peiliu bei pistoletu buvo apiplėštas vyras.
Nukentėjusysis informavo atvykusias policijos pajėgas, kad jį užpuolę asmenys - ginkluoti, o slėptis nuo artėjančių sirenų bėgo į Bond Street metro stotį. Siekiant užtikrinti keleivių saugumą metro veikla buvo sustabdyta 20:30 vietos laiku ir vėl atnaujinta po 20-ties minučių, 20:50.
 
Central linija važiavę žmonės socialiniame tinkle Twitter dalinosi tokiomis žinutėmis "Bond Street stotyje dabar gerokai baisu - aš tik bandau grįžti namo" ir "ar kas nors galėtų atsakyti kas darosi Bond Street, esame įstrigę traukinyje jau 20 minučių".
  

Žymos: Londono metro, Užpuolimas, ginkluota policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“