Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, 9news.com.au   |   2019-09-23

Dėl įtartino paketo evakuota Mančesterio oro uosto traukinių stotis, suimtas vyras

  
Dėl įtartino paketo evakuota Mančesterio oro uosto traukinių stotis, suimtas vyras
© facebook nuotrauka

Policijai sulaukus pranešimų apie įtartiną paketą, paliktą Mančesterio oro uosto traukinių stotyje, stotis buvo evakuota, viešojo transporto maršrutai nukreipti kitur, stotyje pasirodė išminuotojų komandos.

Stotyje buvo suimtas vyras, kuris, įtariama, turi sąsajų su paketu.
Didžiojo Mančesterio policija apie 9:00 ryto vietos laiku patvirtino, kad evakuavus žmones bombų išminavimo specialistų brigada šiandien pasirodė stotyje.
 
Įvykio vietą policijos pareigūnai atitvėrė, stotyje eismas buvo sustabdytas kelioms valandoms, kad policija galėtų ištirti įvykį.
 
Bombų išminavimo komanda pranešė, kad paketėlio apžiūra baigėsi kontroliuotu sprogimu, įvykusiu apie 10:00 vietos laiku.
 
Policijos atitvarai liks įvykio vietoje dėl keliautojų saugumo. Apie 11:00 valandą daliai viešojo transporto buvo leista tęsti eismą, tačiau keliautojų prašoma likti dėmesingais.
Primename, kad pastebėję įtartiną elgesį masinio susidūrimo vietose ar pamatę paketą ar bagažo vienetą, paliktą be priežiūros, turėtumėte apie tai pranešti Britų Transporto policijos pareigūnams.
  

Žymos: Policija, Mančesteris, Bomba, sprogimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Besilaukianti moteris guodžiasi draugei:
– Šiandien ryte sudaužiau lėkštę. Bijau, kad tai nebūtų blogas ženklas ir nepakenktų būsimam kūdikiui.
– Baik tikėti prietarais! Kai mama manęs laukėsi, sudaužė patefono plokštelę. Kaip matai, man man nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko...