Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-04-29

Dėl keleivio nelaimės Stratfordo stotyje sutriko traukinių eismas 

  
Dėl keleivio nelaimės Stratfordo stotyje sutriko traukinių eismas
© Tiesa.com
Nelaimė Stratfordo traukinių stotyje.

Gegužės 29 d., apie 13:20 min. Stratfordo traukinių stotyje kilo sąmyšis, kai į ją suvažiavo visų gelbėjimo tarnybų automobiliai.

Policijos pareigūnai aptvėrė dalį DLR traukinių stotelės ir vaikė aplink besispiečiančius smalsuolius. Po policijos ekipažo atvyko priešgaisrinės apsaugos automobilis bei greitoji medicinos pagalba.
Įvykio liudininkės teigimu, neblaivus keleivis spyrė į važiuojantį DLR traukinį, o šis nutraukė vyriškiui koją. Įvykio vietoje dirbantys pareigūnai griežtai uždraudė artintis prie aptvertos teritorijos, atsisakė komentuoti nutikimą bei patvirtinti ar paneigti spėliones dėl sužaloto keleivio.
 
Oficialiame Londono transporto (Transport For London, TFL) tinklapyje skelbiama, jog DLR ir kitų traukinių eismas sustabdytas tarp West Hamo ir Stratfordo stočių. Pažymima, kad taip nutiko dėl keleiviui nutikusios nelaimės.
 
 
 
 
 
 
„Tiesa“ jau rašė apie jauną lietuvę, kuri, ištikus epilepsijos priepuoliui, nukrito tiesiai prieš Stratfordo stotyje stojantį DLR traukinį ir žuvo. Baigta Stratforde žuvusios lietuvės byla.
 
  

Žymos: Nelaimė, Londono metro, Anglijos policija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja suvalkietis taksi per kalnus. Staiga taksi nuslysta nuo skardžio ir lekia į prarają. Suvalkietis pradeda rėkti ant vairuotojo:
- Po velnių, nors skaitliuką išjunkite!