Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

bbc.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-23

Dėmesio: M6 Staffordshire šiandien bus laikinai uždarytas dėl tilto ardymo darbų

  
Dėmesio: M6 Staffordshire šiandien bus laikinai uždarytas dėl tilto ardymo darbų
© facebook nuotrauka

Highways England skelbia darysiantys viską, kad nesusidarytų pernelyg didelės spūstys, tačiau atkarpa kurioje vyksta darbai - viena populiariausių, tad vairuotojai įspėjami dėl galimai susidarysiančių kamščių.

Viena gausiausiai naudojamų M6 atkarpų Staffordshire bus uždaryta dėl ardomo pėsčiųjų Burton tilto, kuris yra tarp 13-tos ir 14-tos sankryžų.
Burton pėsčiųjų tiltas buvo pastatytas apie 1960-tuosius metus, yra apie 60-ties metrų ilgio bei sveria apie 140 tonų. Vėliau jis bus pakeistas nauju pėsčiųjų tiltu, kuris bus statomas kiek tolėliau.
 
Kelio ribojimai prasidės apie 17:00 valandą vakaro vietos laiku, pilnai kelias uždarytas bus apie 20:00 valandą vakaro. Pranešama, kad M6 šioje vietoje liks uždarytas apie 18 valandų.
 
Eismas bus uždarytas į abi puses, keliautojai bus nukreipiami į A449 ir A34 kelius.
 
Vairuotojams, kurie keliauja tarp šiaurės vakarinės šalies dalies ir vidurio Anglijos patariama vengti šios atkarpos, vietoj M6 renkantis M62 arba M1.
 
Sunkiasvorių krovininių transporto priemonių vairuotojai įspėjami, kad šių gabaritų transporto priemonės dėl susidariusios situacijos po tiltu nebetilps, patariama rinktis alternatyvius maršrutus.
 
Highways England nuo 2017 metų remontuojašiame kelyje esančią 28 kilometrų ilgio atkarpą, šie darbai šaliai kainuos apie £335 milijonus ir bus baigti ne anksčiau nei 2022 metais. Bus įdiegta ketvirta kelio juosta, praplatintas Creswell viadukas bei taisomi Dunston ir Norton geležinkelio tiltai.
  

Žymos: Kelio darbai, anglijos keliai, kelias m6, greitkelis m6

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambutis merginai:
– Alio?
– Tu jau pasidažiusi?
– Dar ne.
– Tai lįsk lauk greičiau, čia prie tavo laiptinės prie manęs kažkokie chuliganai prikibo!
*****