Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2016-03-09

Dviratininką užmušti galima ir be priežasties

  
Dviratininką užmušti galima ir be priežasties
© youtube.com stopkadras.
Prie automobilio vairo sėdėjęs vyras bandė tyčia pastumti dviratį.

Šylant orams gatvėse pasirodo vis daugiau dviratininkų, tačiau ne visiems eismo dalyviams tai patinka. O kodėl nepatinka – logiškai paaiškinti sunku.

Antradienį Bristolyje užfiksuotas beprasmės automobilių vairuotojų neapykantos pavyzdys dviratininkams – bandyta tyčia jį sužaloti. Prie gatvės pakraščiu važiavusio dviračio pasuko priešinga kryptimi judėjęs BWM, kuris stabtelėjo, o prie automobilio vairo sėdėjęs vyras ištiesė ranką ir bandė tyčia pastumti dviratį. Šis susvyravo, bet išlaikė lygsvarą.
Sunku paaiškinti tokio elgesio motyvus – tarp dviratininko ir automobilio buvo užtektinai vietos, jie vienas kitam kelio nepastojo. Juolab, kad ant dviratininko šalmo pritvirtinta kamera darytame vaizdo įraše aiškiai matosi, jog kitoms transporto primonėms jis nekliudė, o štai BMW vairuotojui vietos kelyje neužteko.
 
„Šįkart man nieko neatsitiko, tačiau viskas galėjo baigtis žymiai blogiau, net mirtimi - o jeigu būčiau virtęs ir su galva trenkčiausi į šaligatvio bortelį?“, – sakė 36 metų dviratininkas Dave Edmonds.
 
Jis dėl įvykio kreipėsi į policiją. Pradėtas tyrimas, teisėsaugininkų atstovas spaudai pranešė, kad, pagal pirminius požymius, šis įvykis gali būti traktuojamas kaip užpuolimas.
  

Žymos: Vairuotojai, Dviratininkai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris, nusėta mėlynėmis, ateina pas šeimos gydytoją ir pasakoja, kad ją sumušė vyras. Gydytojas stebisi: „Aš maniau, kad jis išvykęs“. Moteris: „Aš irgi maniau“.