Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-05-26

Gatwicko oro uoste – chaosas

  
Gatwicko oro uoste – chaosas
© Wikimedia
Keleiviams liepta keliauti be savo bagažo.
Pasirodo, dėl kilusio chaoso kalti lagaminus rūšiuojančio konvejerio diržai.

Ilgajam savaitgaliui iš Gatwicko oro uosto Londone skrendantys keleiviai susidūrė su rūpesčiais. Daugeliui pasakyta, kad jie negali vežtis savo bagažo.

„Šiuo metu susiduriame su problemomis dėl bagažo sistemos gedimo, tad kai kurie lėktuvai kyla be bagažo“, – portalui Standard.co.uk sakė oro uosto atstovas. Pasirodo, dėl kilusio chaoso kalti lagaminus rūšiuojančio konvejerio diržai. Automatiškai atskiriamas bagažas dabar rūšiuojamas rankiniu būdu.
Gatwicko atstovai negali pasakyti, kiek keleivių paveiks šis gedimas, tačiau atskleidė, kad nukentės abiejų terminalų skrydžiai. Į oro uostą nusileidžiančių lėktuvų keleivių tai nepaveiks.
 
Roko grupės „Inglorious“ muzikantas Nathanas Jamesas su grupe į koncertą JAV buvo priverstas išskristi be dviejų gitarų ir sceninių drabužių. „Nuolat skrendame į koncertus, bet taip dar nėra nutikę. Labai gaila, kad pirmasis mūsų labdaros koncertas gali iš viso neįvykti. Tikimės, kad viskas atkeliaus laiku, tačiau vilties mažai“, – teigė muzikantas.
 
 
 
  

Žymos: Kelionė, Lėktuvai, Gatwick oro uostas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.