Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-11

Geležinkelių kompanijai solidi bauda už traukinių vėlavimą

  
Geležinkelių kompanijai solidi bauda už traukinių vėlavimą Bauda už traukinių vėlavimą - nei daug nei mažai – 2 milijonai svarų.

Per 2014-2015 metus, beveik pusė kelionių traukiniais Anglijoje ir Velse buvo atšauktos arba vėlavo. Dėl šios priežasties „Network Rail” kompanija gavo net £2 mln. Baudą, o geležinkelio komapnijos darbuotojai atsiprašė keleivių už sukeltus nepatogumus.

Nors 2015-ųjų metų pradžioje ir buvo investuota daugiau nei £11 mln. svarų tam, kad butų pagerinta „Southern“ ir „Thameslink“ geležinkelių linijų infrastruktūra. Visgi, to nepakako, nes kelionės kokybė nei kiek nepagerėjo, o traukiniai vėlavo ir toliau.
Kaip teigė kelių ir geležinkelių biuro (angl. Office of Rail and Road) vadovas, daugiausia trikdžių buvo pastebėta „London Bridge“ stotyje.
 
Už keleiviams sukeltus nepatogumus, tai yra traukinių vėlavimą ir kelionių atšaukimą, reikalaujama sumokėti 2 milijonų svarų sterlingų baudą į valstybės iždą arba panaudoti pinigus keleivių aptarnavimo gerinimui.
 
Kaip praneša naujienų portalas bbc.co.uk, šiuo metu aiškinamasi, kodėl sulaukta tiek vėlavimų. Sistemoje nebuvo rasta jokių klaidų, tačiau nustatyta, kad sudarinėjant naujus traukinių tvarkarasčius „Network Rail” kompanija panaudojo klaidingus duomenis.
  

Žymos: Traukiniai, Baudos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
– Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.