Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-15

Įrodyta: moterys geresnės vairuotojos nei vyrai

  
Įrodyta: moterys geresnės vairuotojos nei vyrai Tyrimas atskleidė, kad moterys vairuoja geriau nei vyrai.
Tyrimo duomenimis, vairuodami vyrai dažniau nei moterys rizikuoja, pavojingai manevruoja ir, kaip patys pripažino, dažniau naudojasi mobiliaisiais telefonais.

Amžinas ginčas, kas yra geresni vairuotojai: moterys ar vyrai, turėtų būti baigtas. Pagal naujausią tyrimą, moterys pripažintos geresnėmis vairuotojomis, - skelbė portalas express.co.uk.

Testuose, kuriuose vyrams dažnai užverda kraujas, moterys sugebėjo išlaikyti šaltą protą ir nepasiduoti kylančioms emocijoms. Moterys taip pat geriau pasirodė ir vienoje judriausių Jungtinės Karalystės sankryžų. Tyrimo duomenimis, vairuodami vyrai dažniau nei moterys rizikuoja, pavojingai manevruoja ir, kaip patys pripažino, dažniau naudojasi mobiliaisiais telefonais.
Tačiau tik 28 proc. moterų galvojo, kad jos yra geros varuotojos. Tuo tarpu vos 13 proc. vyrų galvojo, kad moterys yra geresnės vairuotojos.
 
Vertinant vairavimą pagal 14 skirtingų kriterijų, moterys surinko 23.6 taškus iš 30 galimų, kuomet vyrai tesurinko 19.8 taškų.
 
Vairavimo instruktorius Neilas Beesonas, padėjęs rengti šį tyrimą sakė: „Aš iš tiesų nustebintas tyrimo rezultatais. Remiantis savo asmeninia patirtimi galiu pasakyti, kad vyrai visada mokėsi vairuoti geriau ir dažniausiai geriau pasirodydavo per egzaminus. Tačiau tikrai tikėtina, kad moterys geriau įsiminė visą išmoktą informaciją. Tyrimas įrodė, kad vyrams pagaliau reikia nusileisti šiame amžiname ginče. Faktai akivaizdūs - moterys yra geresnės vairuotojos.“
 
 
  

Žymos: Vairuotojai, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pareina Petriukas iš mokyklos ir sako mamai:
– Aš tau suskaičiuosiu iki dešimt, gerai?
– Na, skaičiuok...
– 1 3 4 5 6 7 8 9 10.
– O kur dvejetas? – klausia mama.
– Pažymių knygutėje...