Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2018-02-09

Iš Londono traukiniu bus galima pasiekti Amsterdamą

  
Iš Londono traukiniu bus galima pasiekti Amsterdamą
© pixabay nuotr.
„Eurostar“ traukinys Londono St. Pancras stotyje.
Kelionė užtruks pusketvirtos valandos ir kainuos nuo 35 svarų sterlingų

Nuo balandžio pradžios greitaeigiu traukiniu iš Londono bus galima pasiekti dar vienos Europos šalies sostinę, kelionės neužtruks, skelbiama, kad kainos irgi neturėtų kandžiotis.

Šiuo metu greitaisiais „Eurostar“ traukiniais iš Londono galima nuvažiuoti į Paryžių ir Briuselį, o nuo balandžio 4-osios jie du kartus per dieną kursuos į Olandijos sostinę Amsterdamą.
Traukiniai išvyks 8:30 ir 16:30 val., kelionė užtruks pusketvirtos valandos ir kainuos nuo 35 svarų sterlingų. Tiesa, Briuselyje teks stabtelti dokumentų patikrai, mat Jungtinės Karalystės ir Olandijos vyriausybės dar nepasiekė susitarimo, kad šios procedūros būtų galima išvengti.
 
Manoma, kad 2019 metais dėl to bus susitarta ir kelionė į Amsterdamą dar labiau sutrumpės.
 
Teigiama, kad lėktuvais tarp Londono ir Amsterdamo kasmet keliauja apie 4 milijonus žmonių, manoma, kad galis jų mielai mielai pasirinktų greitaeigį traukinį, kuris žemyninę Europos dalį pasiekia jūros dugne iškastu tuneliu.
 
 
  

Žymos: Amsterdamas, Eurostar, Londonas, kelionės traukiniu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!