Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-11-26

Įspėja apie trikdžius London Bridge stotyje Kalėdų laikotarpiu

  
Įspėja apie trikdžius London Bridge stotyje Kalėdų laikotarpiu Gruodžio 20 – sausio 4 d. London Bridge stotyje nestos dalis traukinių.

Geležinkelių kompanijos perspėjo, kad vienos iš didžiausių traukinių stočių sostinėje, London Bridge, uždarymas Kalėdų laikotarpiu sutrikdys 12 mln. kelionių. Gruodžio 20 – sausio 4 d. Southern ir Thameslink traukiniai šioje stotyje nestos, skelbė portalas standard.co.uk.

Gruodžio 22 – 24 d. imtinai Southeastern Charing Cross traukiniai nestos stotyje rytais, piko metu. Stoties veikla bus sutrikdyta dėl inžinierių darbo, kurie atidarys dar dvi naujas platformas stotyje bei modernizuos fiksavimo bei garsinio įspėjimo įrangą. Tai – viena iš projekto Thameslink, kainavusio £6,5 mlrd., dalių.
„Ilgainiui mūsų darbai šioje stotyje pagerins milijonų keleivių keliones Pietuose. Suprantame, kad kol dirbsime, kai kurie keleiviai turės pakeisti savo maršrutus į ir iš Londono“, - portalui sakė Thameslink projekto vadovas Simonas Blanchfloweris.
 
Programos vadovas pridūrė, kad dalies stoties uždarymas planuotas jau labai ilgai, tad keleiviams patariama iš anksto sugalvoti kaip pasiekti norimą vietą be minėtų traukinių. Planuojama 178-erių metų senumo stotyje, kuri yra ir seniausia Londono stotis, įrengti ir naują, didesnį už Wembley‘io aikštę, vestibiulį. Darbuotojai tikino, kad metro traukinių darbas stotyje nebus sutrikdytas.
 
 
  

Žymos: Viešasis transportas, Londono metro

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas psichiatrą:
– Daktare, aš nuolat sapnuoju ta patį košmarą: uošvę, už pavadėlio vedžiojančią krokodilą. Jūs tik įsivaizduokit: gruoblėta, žalsvai pilka oda, tamsiai rudos karpos, neapykanta degantis žvilgsnis ir baisūs, geltoni ir aštrūs dantys...
– Taip, tai iš tikrųjų baisu...
– Palaukit, daktare, aš dar apie krokodilą nepapasakojau...