Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2017-10-25

Išskirtinė kelionė: škotė atostogauti lėktuvu skrido viena

  
Išskirtinė kelionė: škotė atostogauti lėktuvu skrido viena
© Twitter nuotr.
Skrydžio metu K. Grieve buvo vienintelė keleivė lėktuvo salone.
Skrydžio palydovai kreipėsi į mane vardu, kapitonė atėjo iš kabinos ir prisėdo šnektelti

Iš Škotijos į Kretą lėktuvu skridusi moteris buvo vienintelė keleivė orlaivio salone, tokia prabanga ji mėgavosi vos už kelias dešimtis svarų sterlingų.

Bendrovės „Jet2“ lėktuve yra įrengtos vietos 189 keleiviams, o praėjusį sekmadienį reguliariam skrydžiui iš didžiausio Škotijos miesto Glazgo į Kretos salą pakilusiame orlaivyje buvo vos viena keleivė – Karon Grieve.
Ji už šio skrydžio bilietą paklojo vos 46 svarus sterlingus, tačiau teigė, kad jausmas buvo „nerealus“ – ji jautėsi tarsi VIP keleive.
 
„Skrydžio palydovai kreipėsi į mane vardu, kapitonė atėjo iš kabinos ir prisėdo šnektelti, kol jos kolega valdė lėktuvą. Pranešimai iš pilotų kabinos per garsiakalbius taip pat buvo adresuoti man: „Labas, Karon, dabar kairės rankos pusėje galite matyti Kroatiją, Karon ir merginos, bėkite į kitą lėktuvo pusę, pamatysite žaibus“, – kalbėjo jie.
 
Tai buvo nepakartojama. Bendravome tarsi draugai“, – pasakojo laimingoji keleivė.
 
Anot bendrovės atstovo, tai buvo paskutinis suplanuotas sezono skrydis į Kretą, bilietus įsigijo vos keli keleiviai, tačiau dalis jų paskutiniu momentu apsisprendė, todėl K. Grieve ir keliavo viena.
 
„Tai paskutinis skrydis šiuo maršrutu šiemet, o intensyvaus ir sėkmingo sezono. Neįprasta, kad tiek mažai kelivių įsigijo bilietus.
 
Atgal lėktuvas grįžo pilnas.
Kompanija džiaugiasi, kad suteikė tokį malonumą poniai Karon, kuri galėjo mėgautis skrydžiu VIP sąlygomis“, – komentavo šį atvejį „Jet2“.
Facebook/Karon Grieve nuotr. Facebook/Karon Grieve nuotr.
  

Žymos: Atostogos, Škotija, keleiviai, kelionės lėktuvu, karon grieve

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.