Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-09-10

Įstrigus rankai moterį traukinys tempė 10 metrų

  
Įstrigus rankai moterį traukinys tempė 10 metrų Nesėkminga moters kelionė traukiniu baigėsi nubrozdinimais ir sutrenkta galva.

Vakarų Londono traukinių stotyje moters kelionė baigėsi nesėkmingai. Tarp durų įstrigus rankai, nukentėjusioji buvo tempiama maždaug 10 metrų traukinių stoties platforma tol, kol nukrito, - praneša naujienų portalas standard.co.uk.

Tik šią savaitę išaiškėjo šio nemalonaus įvykio aplinkybės Hayes ir Harlingtono traukinių stotyje, Hillingdone, nors pats incidentas įvyko dar liepos 25-ąja. Tyrėjai pasakojo, jog nelaimė įvyko, kai nukentėjusioji nesėkmingai bandė įlipt į traukinį, kuris iš 4 platformos pajudėjo 13:10 val.
„Tarp durų įstrigus keleivės rankai ir pradėjus traukiniui judėti, moteris buvo tempiama maždaug 8-10 metrų iki tol, kol parkrito ant žemės. Moteriai virstant, ranka išsilaisvino. Keleivė dėl nubrozdintos rankos ir sumuštos galvos kreipėsi į stotyje dirbusį personalą,” - buvo teigiama tyrėjų pareiškime.
 
Geležinkelių vadovybė šiuo metu siekia išsiaiškinti, kaip tiksliai įvyko šis incidentas ir kodėl apie jį buvo pranešta tik po mėnesio.
 
Traukinių valdymo kompanijos „First Great Western” vadovų nuomone, prieš pradedant kažką kaltinti reikia sulaukti ekspertų tyrimo rezultatų.
 
  

Žymos: Traukiniai, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vienintelis kartas, kai Chuckas Norrisas suklydo, buvo tada, kai jis manė, kad padarė klaidą.