Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-03-17

JK šimtais atšaukiami skrydžiai, spec. tarnybos skelbia perspėjimus

  
JK šimtais atšaukiami skrydžiai, spec. tarnybos skelbia perspėjimus
© @Helen14650402 Twitter
Sugrįžusi žiema sukėlė chaosą.

Didžiosios Britanijos sostinės oro uoste dėl snygio ir šalčių buvo atšaukta daugiau kaip 100 vidaus ir tarptautinių skrydžių, šeštadienį internetinis leidinys „The Independent“.

Oro linijos „British Airways“ atšaukė 86 reisus, tarp jų – skrydžius į Niujorką, Čikagą, Edinburgą, Glazgą, Mančesterį, Ženevą, Paryžių ir Amsterdamą, sakoma pranešime.
Keturis skrydžius atšaukė ir didžiausios airių oro linijos „Aer Lingus“.
 
Vokiečių „Lufthansa“ ir jos dukterinė pigių skrydžių bendrovė „Eurowings“ pranešė apie 10 atšauktų reisų į Miuncheną, Frankfurtą prie Maino ir Zalcburgą.
 
Be to, į Britaniją sugrįžę žiemiški orai paveikė ir oro linijų KLM, „Air France“, „TAP Portugal“, SAS ir „Swiss“ skrydžius. Jos atšaukė savo reisus į Ciurichą, Oslą, Lisaboną, Paryžių ir Amsterdamą.
 
Londono Hitrou oro uoste atšaukta mažiausiai 118 reisų; tai sujaukė 15 tūkst. keleivių planus.
 
„Independent“ pranešė, kad kiti Britanijos oro uostai kol kas veikia įprastu režimu. Vis dėlto manoma, kad Gatviko, Londono Sičio, Lidso Bradfordo, Rytų Midlandso ir Mančesterio oro uostuose kils sunkumų.
 
„Daily Telegraph“ paskelbė, kad vietos valdžia paragino automobilių vairuotojus būti atidesnius keliuose. Šeštadienio vakarą Britanijoje turėtų iškristi dar daugiau sniego.
Britanijos meteorologai perspėjo, kad artimiausias dvi dienas šalyje karaliaus šalčio banga iš Rytų ir iškris daug kritulių.
Londono oro erdvė atrodo neįprastai tuščia. Londono oro erdvė atrodo neįprastai tuščia.
 
  

Žymos: Sniegas, Skrydžiai, Pavojus, JK

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...