Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-26

JK uždraus dyzelines ir benzinines mašinas

  
JK uždraus dyzelines ir benzinines mašinas Net ir prabangiausios mašinos greitai gali atsidurti automobilių sąvartynuose.
Dėl itin smarkiai padidėjusio oro užterštumo ir mašinų gausėjimo, JK kasmet miršta beveik 40 tūkst. žmonių.

Nors jau dabar į Jungtinės Karalystės (JK) sostinės centrą negali patekti senesni nei 10 metų automobiliai, tačiau iki 2040-ųjų Vyriausybė planuoja iš vis uždrausti važinėti benzininėmis ir dyzelinėmis mašinomis.

Trečiadienį taip pat paskelbta, kad kovai su automobilių išmetamųjų dujų tarša bus skirti papildomi 255 mln. svarų sterlingų.
Pasak Vyriausybės atstovų, JK toks siūlymas svarstomas naudojantis Prancūzijos pavyzdžiu, kuri dar šį mėnesį planuoja šį draudimą įsivesti savo šalyje ir vietoje įprastų mašinų į rinką įsileisti dar daugiau elektrinių automobilių.
 
Pirmadienį „BMW” gamintojai paskelbė jau surinkinėjantys šios markės mašiną, kuri bus draugiškesnė orui ir varoma elektra, „VOLVO” taip pat neatsilieka ir jau pristatė kelis elektromobilių modelius.
 
Vyriausybė buvo įpareigota parengti naujus planus kovai su itin dideliais neteisėtai išmetamais azoto dioksido kiekiais, viršijančiais Europos Sąjungos nustatytas normas. JK nepavyko įvykdyti ES normatyvų mažinant užterštumą.
 
Projektas Vyriausybėje turėtų būti patvirtintas iki liepos 31 d.
 
Teigiama, kad dėl itin smarkiai padidėjusio oro užterštumo ir mašinų gausėjimo, JK kasmet miršta beveik 40 tūkst. žmonių.
 
  

Žymos: Automobiliai, Transportas, Oro tarša, elektromobilis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Blondinė – brunetei:

– Tu dar po stalu šliaužiojai ir į kelnes darei, kai aš jau į mokyklą vaikščiojau!

– Aha. O dabar mes klasiokės!