Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Metro.co.uk   |   2016-01-05

JK viešojo transporto srityje – permainų lavina

  
JK viešojo transporto srityje – permainų lavina
© Pixabay.com nuotr.
Stratfordas nuo šiol priklauso 2/3 zonai.

Nuo naujųjų metų Jungtinės Karalystės (JK) viešojo transporto srityje permainos veja viena kitą – kai kurios sostinės stotys buvo priskirtos kitoms zonoms nei anksčiau. Tiesa, pasikeitimai – į gerąją pusę, mat to pasekoje už kelionę mokėsite mažiau.

Nuo šiol Stratford ir West Ham stotys priklausys 2/3 zonoms, o už keliones bus nuskaičiuojama mažiausia suma. Keliaujantiems iš centrinės pusės, bus taikomas 1-2 zonų mokestis, važiuojantys iš 6 zonos turės sumokėti už 3-6 zonas.
Londono mero Boriso Johnsono teigimu, dėl įvykusių pokyčių kas savaitę daugiau nei 100 tūkst. žmonių keliaus pigiau.
 
Canning Town, Star Lane, Abbey Road, Stratford Hih Street, Stratford International DLR ir kt. – viso aštuonios stotys Rytų Londone buvo priskirtos kitoms zonoms nei anksčiau.
 
 
Taip pat dar viena žinia JK buvo nudžiuginti mažametes atžalas auginantys tėvai – iki 11 metų amžiaus vaikai traukiniais gali važinėti nemokamai, tereikia turėti su savimi specialią kortelę – „Zip Oyster“.
„Tiesa“ primena, kad nuo naujųjų metų viešojo transporto kainos Anglijoje, Velse ir Škotijoje pakilo vidutiniškai 1,1 procentu. Nemaža dalis keleivių liko pasipiktinę, jų akimis, bilietų kaina visiškai neatitinka keliavimo kokybės.
  

Žymos: Londonas, Transportas, Zonos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Nes miegamajame yra gulintis policininkas.