Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-01

Jungtinėje Karalystėje lėktuvo katastrofa: žuvo Osamos bin Ladeno artimieji

  
Jungtinėje Karalystėje lėktuvo katastrofa: žuvo Osamos bin Ladeno artimieji
© YouTube stop kadras.
Žuvo visi lėktuvu skridę žmonės.
Osama bin Ladenas suplanavo Rugsėjo 11-osios išpuolius Jungtinėje Amerikos Valstijoje, per kuriuos žuvo tūkstančiai žmonių.

Naujienų portalas bbc.co.uk pranešė, kad Jungtinėje Karalystėje Hampšyro grafystėje nukrito privatus Osamos bin Ladeno šeimai priklausęs lėktuvas. Incidentas įvyko automobilių pardavimo aikštelėje, greta Blackbushe oro uosto. Žuvo keturi lėktuvu skridę žmonės.

7 mln. svarų vertės lėktuvas penktadienio popietę, apie 15 val., praskrido oro uosto nusileidimo taką ir priekiu rėžėsi į šalia esantį automobilių sandėlį. Kilo didžiulis gaisras, tačiau manoma, kad automobilių aikštelėje nelaimės metu buvusiems žmonėms sužalojimų pavyko išvengti.
 
Pasak naujienų portalo, lėktuvas skrido iš Milano Malpensos oro uosto Italijoje į Hampšyrą. Lėktuvu skrido lakūnas su trimis keleiviais: Osamos bin Ladeno pamote Rajaa Hashim, jo seserimi Sana bin Laden ir sesers vyru Zuhairas Hashimas.
 
Osama bin Ladenas, pasauliui žinomas kaip „Al Qaeda“ lyderis, kuris suplanavo Rugsėjo 11-osios išpuolius Jungtinėje Amerikos Valstijoje, per kuriuos žuvo tūkstančiai žmonių. 2011 m. gegužę buvo nukautas per reidą.
 
Twitter.co. nuotr. Twitter.co. nuotr.
 
  

Žymos: katastrofa, Osama bin Ladenas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Anglijos karalius pašaukia lietuvį, anglą, rusą ir sako:
– Atsineškit po savo geriausią ginklą.
Lietuvis atsineša pistoletą, anglas automatą, o ruso kaip nėra, taip nėra. Anglijos karalius sako:
– Dabar susikiškit ginklus į užpakalį.