Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-12-04

Karma: begėdis vairuotojas gavo ko nusipelnė

  
Karma: begėdis vairuotojas gavo ko nusipelnė
© youtube.com stopkadras.
Vaikinas automobilį vairavo neapdairiai ir rodė nepadorų gestą.
Motociklininkas norėjo grąžinti pamestą piniginę, bet sulaukė nepadoraus gesto.

Motociklininko kamera užfiksuotas vaizdas atskleidė, jog darydamas bloga kelyje gali greitai sulaukti adekvataus atsakymo.

Įraše matyti, kaip pagrindiniu keliu važiuojančiam motociklininkui kelią staiga užkerta iš degalinės teritorijos išvažiuojantis sidabrinės spalvos „Hyundai“, posūkyje ant kelio nukrenta nerūpestingo vairuotojo ant stogo palikta piniginė.
Motociklininkas sustoja ir ją pakelia bei, padidinęs greitį, pasiveja lengvąjį automobilį ir norėdamas grąžinti piniginę privažiuoja itin arti. Tačiau prie „Hyundai“ vairo sėdintis jaunuolis tik parodo geradariui vidurinį pirštą ir, spausdamas akseleratoriaus pedalą, atitrūksta. Motociklininmui pavyksta parodyti tikruosius savo ketinimus, o kai jaunuolis galų gale supranta, ko šis nori, sustoja ir dėkoja paslaugiam eismo dalyviui.
 
Šis į mašinos saloną įmeta piniginę, bet pastebi, jog degalinėje ant savo automobilio stogo buvo paliktas ir vairuotojo telefonas. Motociklininkas jį paima, numeta ant asfalto ir nurūksta tolyn.
Įrašą „Youtube“ patalpinęs asmuo po juo parašė: „Įprastai niekada neprarandu savitvardos kelyje, kaip ir šįkart – nors jis užtvėrė man kelią, pasivijau tik norėdamas grąžinti piniginę.
 
Bet kai jis mane „pasiuntė“, nesusilaikiau – dėl to ir numečiau telefoną“, – aiškina nenurodytoje Jungtinės Karalystės vietoje užfiksuotą situaciją motociklininkas.
 
Tokie automobilių menevrai – staigūs išvažiavimai iš šalutinio kelio – yra bene dažniausios priežastys, dėl kurių į avarijas patenka motociklininkai.
 
  

Žymos: Eismas, motociklininkai, nemandagūs vairuotojai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, aš labai tikiuosi, kad operacija baigsis sėkmingai...

– Nesijaudinkite, jei baigsis nesėkmingai, jūs apie tai nesužinosite.