Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-07-26

Karšti orai sutrikdė traukinių eismą: įsivyravo chaosas

  
Karšti orai sutrikdė traukinių eismą: įsivyravo chaosas
© Twitter.com

Įvairios traukinių ir metro kompanijos žmonėms pataria nekeliauti, nebent tai daryti būtina, mat vakar ir šiandien į šalį atėję karščiai sukėlė tikrą chaosą.

Termometrų stulpeliams pakilus iki 38 laipsnių Celsijaus, Jungtinės Karalystės traukinių tinklas patyrė sunkumų – nespėta tvarkyti visų atsilaisvinusių bėgių ir nutrūkusių kabelių.
Su daugiausia nesklandumų susidūrė „Great Northern“, „Thameslink“ ir „East Midlands Trains“ traukiniai.
 
Karšta oro temperatūra neigiamai veikia ir skrydžius. „British Airways“ pranešė, kad dėl stiprių audrų ir perkūnijos skrydžiai vėluos, kai kurie jų bus atšaukti, Londone nekils ir nesileis daug lėktuvų.
 
Chaosas transporto srityje, kaip teigiama, nesiliaus ir ateinančiomis dienomis, mat po svilinančių karščių į šalį atkeliaus stiprios liūtys su žaibais ir griaustiniais. Gyventojai perspėjami dėl galimų potvynių, elektros tiekimo sutrikimų.
 
Baiminantis, kad įkaitę bėgiai nesustrukinėtų ir nepridarytų dar daugiau žalos, sumažintas traukinių važiavimo greitis. Nutrūkus elektros laidams, linijose susidarė kamščiai. Didžiausi jų užfiksuoti tarp Londono ir Lutono.
Dar daugiau chaoso sukėlė žinia, kad traukiniais ir metro keliavę bei dėl sutrikusio eismo nuostolių patyrę žmonės negalės pretenduoti į kompensacijas.
 
  

Žymos: Eismas, Traukiniai, Karščio banga, sutrikęs eismas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar mes toli nuo žemės? – išsigandusi klausia kapitono dama, pirmąkart patekusi į audrą.– Ne, tikriausiai koks kilometras...– Ačiū Dievui! O kur toji žemė?– Tiesiai po mumis!