Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-16

Keleiviai reiškia nepasitenkinimą dėl naujų „Ryanair” bagažo taisyklių

  
Keleiviai reiškia nepasitenkinimą dėl naujų „Ryanair” bagažo taisyklių
© Flickr nuotr.
Naujos taisyklės įsigaliojo nuo sausio 15 d.
Nuo šios savaitės kompanija sumažino pagrindinio bagažo mokesčius bei padidino leistiną svorio kiekį nuo 15 iki 20 kg.

Pirmadienį, sausio 15 d. įsigaliojusios naujosios Airijos avialinijų „Ryanair” bagažo taisyklės jau spėjo sulaukti gausaus keleivių nepasitenkinimo visame pasaulyje.

Nors „Ryanair” teigia, kad naujosios taisyklės yra naudingos avialinijų keleiviams, patys keleiviai taip nemano.
Skrydžių kompanijos teigimu, taisyklės padės daugiau orlaivių pakilti ir atvykti laiku, tuo tarpu keleiviai piktinasi, kad tai – naujas „Ryanair” būdas pasipelnyti.
 
Šią savaitę su pigių avialinijų kompanija keliavę asmenys skundėsi, kad naujoji tvarka, kai prioriteto neturinčių bilietų savininkai į kabiną galį įsinešti tik mažą rankinę ar kompiuterio dėklą, o didesnį rankinį bagažą (10kg ir 55 x 40 x 20cm) privalo palikti prie vartų, jiems prie kelionės laiko prideda papildomas 20-30 min., kol bagažo tenka laukti atsiėmimo skyriuje. Jei keleiviai skuba, jie privalo įsigyti brangesnius bilietus.
 
Pats „Ryanair” teigia, kad šios taisyklės buvo sukurtos siekinat sumažinti orlaivių vėlavimo laiką, o tuo pačiu metu sumažinti kai kurie kiti bagažo mokesčiai.
 
Nuo šios savaitės kompanija sumažino pagrindinio bagažo mokesčius bei padidino leistiną svorio kiekį nuo 15 iki 20 kg. Nuo šiol ne kelionių piko (Kalėdų, Velykų, vasaros atostogų) metu didelis bagažas kainuos nebe 35, o 25 svarus sterlingus.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Ryanair, Pigūs skrydžiai, Ryanair bagažo politika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?