Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-05-17

Keli patarimai kaip legaliai vairuoti automobilį Europos keliais 

  
Keli patarimai kaip legaliai vairuoti automobilį Europos keliais

Planuojate atostogas Europoje keliaujant automobiliu? Pasitikrinkite ar turite visą privalomą automobilio įrangą, kuri pagal įstatymus reikalinga kiekvienoje jūsų lankomoje šalyje.

Kai vasara ir mokyklinės atostogos jau bemaž čia pat, tuo pačiu prasideda sezonas aplankyti šeimos narius ar kitokias įdomias vietas Europoje. Populiariausias ir patogiausias transportas visai šeimai yra automobilis. Sėsti į automobilį reiškia, kad galite išvykti iš namų, susikrauti tiek bagažo kiek jums reikia ir pasiekti norimą vietą taip kaip jums patinka.
Tačiau, jei planuojate važinėti po Europą, yra svarbu prieš išvykstant pasitikrinti vietines kelių eismo taisykles, priešingu atveju netikėta bauda gali pabranginti jūsų kelionę daugiau nei planavote. Žemiau pateikiamos paprastos gairės apie motorinių transporto priemonių įrangą, kuri reikalinga šalyse į kurias gal būt planuojate nuvykti.
 
 

    Aprūpinus automobilį reikiamu komplektu jūs ir jūsų šeima būsite pasirengę leistis į savo nuotykius Europoje. Keliaujantieji iš Didžiosios Britanijos tuos būtinus reikmenis gali pirkti „MyFerryLink“ keltų parduotuvėse.

  

Žymos: Transportas, Kelionės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prieina prie tėčio, kuris stovi visiškai girtas, abiem rankom atsirėmęs į sieną, ir prašo:
– Tėveli, tėveli, sutaisyk man dviratį.
Tėvas atsisuka ir sako:
– Taip, tuoj aš viską mesiu ir taisysiu tavo dviratį.