Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-09-17

Keliaujančių traukiniais laukia naujovės

  
Keliaujančių traukiniais laukia naujovės Tikimasi, kad kelionės į Londoną traukiniu ateityje taps patogesnės.

Pagaliau keliaujantys tarpmiestiniais traukiniais į Londoną iš apylinkių ne kas dieną, turės galimybę įsigyti pigesnius sezoninius bilietus, o nebūtinai pirkti visai savaitei kaip iki šiol, skelbia „Standard“.

Iki šiol darbuotojai dirbantys tik trys ar keturias dienas per savaitę Londone ir vykstantys į darbą iš apylinkių buvo priversti vis tiek įsigyti savaitės bilietą, nes trumpesnės trukmės sezoninių bilietų tiesiog nėra. Planuojama, kad atlikus pilotinį tyrimą ir pasiteisinus poreikiui, bus pasiūlyta lankstesnių sezoninių bilietų, kuries leis sutaupyti pinigų. Tiesa, pradžiai naujoji sistema bus išbandoma tik vienoje, pačioje užimčiausioje traukinių linijoje į Londoną.
Pasak transporto ministro Normano Bakerio šiomis dienomis darbuotojai dirba daug lankstesniu grafiku, todėl senoji bilietų sistema, veikianti standartinės darbo savaitės principu yra tiesiog pasenusi.
 
Taip pat planuojama peržiūrėti ir piko valandų kainas. Ketinama pasiūlyti lankstesnes kainas piko metu, kurios padėtų išvengti didelių keleivių srautų tuo pačiu metu. Dabar pasitaiko atvejų, kai piko valandomis išvykstantys traukiniai vos kelių minučių skirtumu, turi skirtingas kainas, kurios verčia keleivius susispausti į vieną pigesnį traukinį.
 
  

Žymos: Transportas, Traukinys, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonos SMS vyrui: „Išėjau, kur pasiuntei. Elgiuosi, kaip išvadinai. Ir kodėl anksčiau tavęs nepaklausiau?!“