Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-06-24

Kraupi avarija: po traukiniu žuvo moteris ir vaikas

  
Kraupi avarija: po traukiniu žuvo moteris ir vaikas Iš Paddingtono stoties buvo atšaukti visi „First Great Western” geležinkelių kompanijos traukiniai.
Bandoma nustatyti žuvusiųjų tapatybę bei nelaimės aplinkybes. Šiuo metu incidentas yra traktuojamas kaip nepaaiškintas.

Daugybė po darbo viešuoju transportu keliaujančių londoniečių antradienio vakare susidūrė su transporto spūstymis. Po to, kai Londone po greituoju traukiniu žuvo net du asmenys, buvo atšauki traukiniai, o tragedijos sukeltus nepatogumus pajuto net kitame miesto gale keliaujantys asmenys.

Kaip pranešė naujienų portalas standard.co.uk, nelaimė atsitiko žmonių perpildytoje Ealing Broadway stotyje vakarų Londone šiek tiek po 18:00 val. Incidento vietoje dirbo greitosios pagalbos medikai, gaisrinės ekipažai bei policijos pareigūnai.
„Nelaimės metu stovėjau netoliese. Akies kampu mačiau du ant platformos krašto stovinčius žmones, tačiau tuo metu nieko blogo nepagalvojau”, - pasakojo liudininkė.
 
„Vienas iš jų laikė juodą plastikinį maišelį. Po kelių sekundžių išgirdau keistą duslų garsą. Žmonės pradėjo šaukti, o iš stabdančio traukinio pakilo dūmai. Juodas plastikinis maišelis liko ant platformos”, - nelaimės detales prisiminė 22-jų Taz Phalora.
 
Iš Paddingtono stoties buvo atšaukti visi „First Great Western” geležinkelių kompanijos traukiniai. Centrinės linijos traukinių maršrutai iš Ealing Broadway stoties sustabdyti kelioms valandoms ir vėl pradėjo veikti tik po 20:00 val.
 
Britų transporto policijos (angl. British Transport Police) atstovas spaudai sakė, kad kol kas tyrimas yra labai ankstyvoje stadijoje. Bandoma nustatyti žuvusiųjų tapatybę bei nelaimės aplinkybes. Šiuo metu incidentas yra traktuojamas kaip nepaaiškintas. 
  

Žymos: Nelaimė, Traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“