Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.com   |   2016-08-11

Kuriame oro uoste brangiausias automobilio stovėjimas?

  
Kuriame oro uoste brangiausias automobilio stovėjimas?
© wikipedia.com
Londono oro uostai – brangiausi šalyje.
Brangiausias oro uostas yra Londone.

Londono oro uostai susilaukė kritikos dėl itin aukštų kainų, kurias moka žmonės, nusprendę oro uosto stovėjimo aikštelėse trumpam palikti savo automobilius.

Automobilių vairuotojai, atvažiavę į oro uostus pasiimti ar pasitikti draugų ir artimųjų ir nusprendę stovėjimo aikštelėje trumpam palikti mašiną, turėtų būti pasiruošę sumokėti didelę kainą.
Palyginus kainas paaiškėjo, jog brangiausia mokėti tenka Londono Lutono oro uosto keleiviams. Palikus automobilį 40 minučių žmonės turi mokėti 7 svarus, o sustojus 10 minučių keleiviai moka 3 svarus.
 
Tarp brangiausių oro uostų Jungtinėje Karalystėje yra ir Londono Stanstedo, Londono Heathrow bei Birminghamo ir Edinburgo oro uostai, kurie už minutę ima didesnį nei 10 pensų mokestį.
 
Vairuotojai, kurie stovėjimo aikštelėje automobilį palieka ilgesniam laikui, negu buvo planavę, yra nubaudžiami didelėmis baudomis.
 
Jeigu Londono Stanstedo oro uosto keleivių išlaipinimo vietoje „drop off“ mašina stovės ilgiau nei leidžiamas 10 minučių, vairuotojas bus nubaustas 50 svarų bauda.
 
Visiems, pasipiktinusiems tokiomis kainomis, Oro Uostų Operatorių Asociacijos atstovas aiškino,  jog naudojimosi stovėjimo aikštelėmis kainos yra nustatytos ir nekintamos, o keleiviai gali patys nuspręsti, kokiu būdu jie nori pasiekti oro uostą.
 
 
 
 
  

Žymos: oro uostas, Stansted oro uostas, mašinos parkavimas, stovėjimo aikštelė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.