Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-06-04

Kuriuose JK miestuose eismo spūstys yra didžiausios?

  
Kuriuose JK miestuose eismo spūstys yra didžiausios?
© Pixabay.com

Jei manote, kad ryte važiuojant į darbą atsiduriate pačiame didžiausiame kamštyje, tikriausiai negyvenate Edinburge. Kodėl? Škotijos sostinė yra taip užkišta automobiliais, kad šis miestas, remiantis naujausiais duomenimis, yra blogiausias pagal spūstis.

Įprastai šiame mieste piko valandomis kelionė į darbą ar iš jo trunka net 40 proc. ilgiau, nei tada, kai gatvėse eismas juda natūraliai, skelbia navigacijos sistemų kūrėjų „TomTom“ atliktas tyrimas.
Londonas – antras miestas šalyje pagal automobilių spūsčių trukmę. Kelionės Anglijos sostinėje piko valandomis pailgėja 37 proc. Trečią vietą dalijasi net trys miestai – Bornmutas, Halas ir Belfastas (34 proc. ilgesnė kelionė).
 
Mažiausiai nuo automobilių spūsčių nukenčia Midlsbro vairuotojai. Šis miestas – paskutinis sąraše, o tai yra labai gera žinia.
 
Be to, Edinburgas pagal šiuos rodiklius pasaulyje užima 27 vietą. Pirmoje vietoje – Mumbajus, kur vairuotojams dėl kamščių kelionė į darbą ar iš jo trunka net 65 proc. ilgiau.
 
„Net devyni JK miestai pateko į 100 labiausiai automobiliais užkištų miestų sąrašą. Kasmet šie rodikliai padidėja vidutiniškai 1 proc. Tik Mančesteryje, Glazge ir Portsmute rodikliai sumažėjo, – sakė Heiko Schillingas, „TomTom“ navigacijos ekspertas. – Šie rezultatai rodo, kad dar turi būti atlikta labai daug darbo. Kelionių planavimas, autonominis transportas ir automobilių dalijimosi schemos žada sumažinti Edinburge ir kituose JK bei pasaulio miestuose vyraujančią kamščių problemą.“
Vidutiniškai JK vairuotojai per metus įstrigę kamščiuose praleidžia 5,5 dienas.
 
 
  

Žymos: Automobiliai, Transportas, Spūstys, eismo spūstys, kamščiai, piko valandos, pikas, automobilių spūstys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė