Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-09-17

Kylantį lėktuvą atakavo žuvėdrų būrys

  
Kylantį lėktuvą atakavo žuvėdrų būrys Skrydį teko atidėti dėl netikėtai pasirodžiusio žuvėdrų būrio.

Lėktuvo skrydis į Gatwicko oro uostą buvo nutrauktas dėl neįtikėtinos priežasties likus vos keletui sekundžių iki pakilimo. Trečiadienį pilotai privalėjo atidėti kelionę dėl netikėtai lėktuvą atakavusio didžiulio pulko žuvėdrų, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Apie 11 val. ryto įvykęs incidentas šokiravo lėktuve sėdėjusius keleivius. Netikėtos paukščių atakos metu, skrydžių kompanijos „Flybe” lėktuvo salone girdėjosi kaip į lėktuvo variklį trankosi nelaimėlės žuvėdros, buvo jaučiamas degėsių kvapas.
„Buvo akivaizdu, kad vyksta kažkas rimto. Lėktuvo pilotas pranešė, kad į mus trenkėsi būrys žuvėdrų. Girdėjosi smūgiai, kabinoje pasklido degėsių kvapas, o baisiausia buvo tai, kad ant langų pamatėme kraujo dėmes. Kiek vėliau pamatėme ir didelį įdubimą lėktuvo nosyje.“, - pasakojo Iš Newquay oro uosto Cornwallyje turėjusio pakilti lėktuvo keleivė Andrea Siodmock.
 
„Flybe“ skrydžių kompanijos patvirtino, kad skrydis buvo nutrauktas, tačiau lėktuvu turėję skristi 65 keleiviai sužalojimų nepatyrė ir buvo sėkmingai išlaipinti. Keleiviams iki kito skrydžio teko laukti dvi valandas. Newquay oro uosto atstovo teigimu, skrydis buvo nutrauktas dėl keleivių saugumo.
  

Žymos: Lėktuvai, Žuvėdros, Gatwick oro uostas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“