Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-10-25

Lėktuvų eismas virš Londono intensyvės

  
Lėktuvų eismas virš Londono intensyvės
© google.com
Heathrow oro uostas yra arčiau gyvenamųjų teritorijų, tad jo įtaką jaučia daugiau žmonių.
Manoma, kad suintensyvėjęs orlaivių eismas dėl triukšmo dar labiau pablogins gyvenimo kokybę vakariniame Londono pakraštyje.

Antradienį Jungtinės Karalystės vyriausybė priėmė ilgai lauktą sprendimą dėl vieno iš Londono oro uosto plėtros: dar vienas pakilimo nusileidimo takas bus statomas Heathrow.

Ligšiol buvo neapsispręsta, ar plėsti į vakarus nuo sostinės esantį Heathrow, ar piečiau, bet toliau nuo Londono įsikūrusį Gatwicko oro uostą.
Nepaisant gyventojų protestų, nutarta pasirinkti Heathrow modernizaciją ir jame statyti trečiąjį pakilimo-nusileidimo taką. Šis oro uostas yra vienas iš intensyviausių oro transporto mazgų Europoje, o kadangi yra gana arti miesto gyvenamųjų rajonų, kalbos apie jo plėtrą erzino gyventojus.
 
Manoma, jog suintensyvėjęs orlaivių eismas dėl triukšmo dar labiau pablogins jų gyvenimo kokybę ir nuvertins būsto kainą.
 
Milijardines investicijas pritrauksiančios trečiojo tako statybos prasidės ne anksčiau 2020 metais. Taip siekiama aptarnauti dar daugiau keleivių, tad jame leisis ir kils daugiau lėktuvų. Šiuo metu Heathrow oro uostas aptarnauja 74 milijonus keleivių per metus.
 
Šiuo metu virš Londono oro eismas ir taip intensyvus – per parą Jungtinės Karalystės sostinės oro erdvę kerta vidutiniškai 3 tūkst. lėktuvų.
 
Orlaivių eismas virš Londono per parą (2015 m. liepa):
  

Žymos: Londonas, Lėktuvai, Heathrow oro uostas, modernizacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Nieko nesuprantu: aš gaunu 600 £, vyras dar 800 £, butelių priduodame už 400 £, ir vis neužtenka pinigų...