Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-11-29

Londoną sukrės eilė transporto darbuotojų streikų

  
Londoną sukrės eilė transporto darbuotojų streikų Streikai prasidės antradienį, gruodžio 6 d. 9:30 ryte ir tęsis 24 val.
Šimtai Londono metro darbuotojų planuoja streikuoti antradienį, gruodžio 6 ir trečiadienį, gruodžio 7 dienomis.

Jau kitą savaitę kalėdinio šurmulio pilną Londoną sukrės net keli transporto darbuotojų streikai.

Šimtai Londono metro darbuotojų planuoja streikuoti antradienį, gruodžio 6 ir trečiadienį, gruodžio 7 dienomis. Šis streikas sutaps su geležinkelio kompanijos „Southern rail” apsaugos darbuotojų streiku.
Pasak geležinkelių, jūrų ir transporto unijos (angl. The Rail, Maritime and Transport union, RMT), 400 Piccadilly metro linijų traukinių vairuotojų streikuos dėl įtemptų darbo santykių. Hammersmith & City vairuotojai taip pat streikuos dėl „valdingos ir agresyvios valdymo sistemos”.
 
Tuo tarpu „Southern rail” apsaugos darbuotojai streikuos tomis pačiomis dienomis dėl pasiketimų traukinių konduktorių darbo aprašyme.
 
Streikai prasidės antradienį, gruodžio 6 d. 9:30 ryte ir tęsis 24 val.
 
Transporto darbuotojų sąjungos nariai taip pat pabrėžė, kad nuo šiol nesutiks dirbti viršvalandžių. Anksčiau „Southern rail” yra minėjusi, kad darbuotojų viršvalandžiai kompanijai yra gyvybiškai svarbūs norint patenkinti keleivių poreikius.
 
Vairuotojai taip pat neatmeta galimybės streikuoti gruodžio 13, 14 ir 16 dienomis. Taip pat skelbti šešių dienų streiką nuo sausio 9 iki 14 d.
 
„Southern rail” apsaugos darbuotojai taip pat planuoja tolimesnius streikus gruodžio 22-24 d. ir nuo gruodžio 31 iki sausio 2 d.
 
  

Žymos: Londono metro, Londono transportas, Metro streikas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Londone atlikta apklausa, kaip sostinės gyventojai norėtų būti vadinami: britais ar anglais. Rezultatai nustebino: 43 proc. respondentų atsakė, kad norėtų būti vadinami lenkais.
*****