Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-08-25

Londonas - labiausiai perpildytas miestas Europoje

  
Londonas - labiausiai perpildytas miestas Europoje Londonas oficialiai tapo labiausiai transporto kamščių nualintu miestu.

Londonui pirmą kartą buvo suteiktas labiausiai perpildyto miesto Europoje titulas. Naujienų portalo standard.co.uk duomenimis, vairuotojai miesto kamščiuose per metus praleidžia vidutiniškai keturias dienas.

Prieš ketverius metus Jungtinės Karalystės sostinė buvo 8-oje labiausiai perpildytų Europos miestų sąrašo vietoje, tačiau 2014-iais, remiantis transporto analitikų (INRIX) surinktais duomenimis, staigiai pakilo į pirmąją, aplenkdama tokius miestus, kaip Briuselis, Kiolnas ir Antverpenas.
Vairuotojai kelių spūstyse 2014-iais metais praleido maždaug po 96 val., o tai yra 14 val. daugiau nei praėjusiais metais. Tokį transporto spūsčių padidėjimą analitikai laiko ekonomikos, populiacijos bei užimtumo išaugimo padariniu.
 
10 mylių ruožas A217 kelyje, kuris tęsiasi nuo Suttono iki New Kings Road Fulhame, oficialiai paskelbtas labiausiai perpildyta kelio atkarpa visame Londone. Čia vairuotojai per metus transporto kamščiuose praleido 139 val. arba 6 dienas.
 
„Būdamas labai sėkmingu miestu, Londonas tapo vienu populiariausiu pasaulyje, o tai reiškia, kad ir pačiu judriausiu”, - aiškino Londono miesto transporto eksploatavimo vyriausiasis vadovas Garrettas Emmersonas.
 
„Dėl augančio gyventojų skaičius, kuris yra glaudžiai susijęs su stiprėjančia ekonomika, vyksta daugiau statybos darbų, o mieste apsunkinamas eismas. Norint pagerinti ir modernizuoti Londono kelių tinklą mums reikia daugiau investicijų. Dėl šios priežasties kiekvieną gautą centą investuojame į sostinės kelių gerinimo projektus, tam, kad būtų modernizuotas ne tik kelių tinklas, bet ir atnaujintos sankryžos, tiltai, tuneliai, dviratininkų takai ir pėsčiųjų perėjos“, - teigė G. Emmersonas.
  

Žymos: Kelių eismas, Spūstys, Transporto kamščiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas:
– Taip, sūneli, taip! O gerai! Drąsiau, dar žingsnelį, dar vieną!.. Šaunuolis! Tu gali vaikščioti! Motin, girdi, tempk kamerą, mūsų vaikas iš mokyklos diskotekos grįžo!