Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-06-24

Londone pasipiktinę dviratininkai išėjo į gatves

  
Londone pasipiktinę dviratininkai išėjo į gatves
© LondonCycling Twitter nuotr.
Londone vyko pasipiktinusių dviratininkų protestas.
Žmonėms nusibodo kelią dalintis su milžiniškais, nieko nepaisančiais ir gyvybei pavojingais sunkvežimiais.

Šį ryta Londone vyko pasipiktinusių dviratininkų protestas. Po to, kai vakar buvo užmušta jauna mergina, daugybė dviratininkų susirinko į nelaimės vietą Bank rajone piketuoti dėl nepriimtinų saugumo gatvėse sąlygų.

Kaip praneša naujienų portalas standard.co.uk, žmonės sustabdė eismą ir užtvindė pavojingą sankryžą prie Anglijos Banko (angl. Bank of England). Nulipę nuo dviračių piketuotojai tylos minute pagerbė žuvusiąją.
„Žmonėms nusibodo kelią dalintis su milžiniškais, nieko nepaisančiais ir gyvybei pavojingais sunkvežimiais. Šiandien daugybė dviratininkų išėjo į gatves dėl to, kad mūsų kantrybės taurė yra perpildyta”, - piktinosi viena iš taikaus piketo dalyvių.
 
Londono savivaldybė teigia į saugesnius dviratininkams kelius kasmet investuojanti milijardus svarų sterlingų. Susirinkę dviratininkai piktinosi, kad kolkas nesimato jokių rezultatų, o padėtis kasdien blogėja.
 
LondonCycling Twitter nuotr. LondonCycling Twitter nuotr.
LondonCycling Twitter nuotr. LondonCycling Twitter nuotr.
 
 
„Tiesa” jau skelbė apie po susidūrimo su sunkvežimiu Londone žuvusią ką tik ištekėjusią 26-erių Oxfordo universiteto studentę. Tai jau aštuntoji auka šiais metais, kurią nelaimė ištiko būtent šioje sankryžoje.
 
Video užfiksuota, kaip piketuojantys dviratininkai tylos minute pagerbia žuvusią Ying Tao.
 
  

Žymos: Londonas, Protestas, Dviratininkai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.