Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2018-11-07

Londone sutriko traukinių eismas

  
Londone sutriko traukinių eismas
© tiesa.com, twitter nuotr.
Spūstys prie traukinių stoties

Londone gyvenantiems žmonėms šį rytą teko susidurti su vėluojančiais traukiniais ir darbuotojų streiku vienoje iš svarbiausių miesto traukinių linijų. Dėl to susidarė didžiulės keleivių spūstys, rašo Dailymail.co.uk.

Vakarų Londone esančioje traukinių linijoje nuo Heathrow iki Paddingtono buvo atliekamas skubus bėgių remontas, dėl to sutriko traukinių judėjimas, jie gerokai vėlavo. Į darbus išsiruošę gyventojai lietuj lyjant grūdosi lauke.
Jei to dar nebūtų gana, situacijos nepagerino ir traukinių linijų darbuotojų bei vairuotojų streikai, suorganizuoti dėl nesutarimų tarp darbdavių ir darbuotojų, susitarimų nevykdymo, nenoro pasamdyti daugiau vairuotojų ir kitų priežasčių.
 
Visa tai trečiadienio rytą sukėlė tikrą chaosą viešajame transporte. Labiausiai nukentėjo Londono pakraščiuose gyvenantys miestiečiai.
 
  

Žymos: Transportas, Eismas, londono traukiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!